Cove'un bagimsizliginin 8. yildonumu

Topic created · 7 İleti · 108 Bakış
 • Acilan Cove tavernasi ilk etkinligini cok onemli bir tarihi anarak yapti.

  Cove'un ork isgalinden kurtulusunun 8. yil donumu icin hazirliklar yapilmisti, icecek ve yiyecekler stoklanmis, cesitli masa oyunlari hazirlanmis ve sandalyeler dikilmisti. Sehrin dort bir yanina dagitilan ilanlar sonuc vermis ye yerel halktan her turlu farkli kisi bu etkinligi kutlamak amaciyla tavernaya akin ettiler.

  Fakat insan bollugu beraberinde baska bir sikinti da getirdi, Cove yetkilileri resit olmayan kisilerin ictigi yonunde bir istihbarat aldiklari icin taverna acilirdiktan 15 dakika sonra kontrole geldiler.

  1.JPG

  Siraya gecen Cove halki kimlik kontrolu yaptiktan sonra yetkililer bir sikinti olmadigini gorduler ve etkinligin devamina izin verdiler. Bu sirada bir adet gazetecinin kendisini kurtarmak icin Cove Trading Co. yu atese attigi da gozden kacmadi.

  2.JPG

  Ote yandan bazi Covelular, ickinin de etkisiyle cektigi acilari hatirladilar ve yanik sarkilar soylediler.

  3.JPG

  Ilerleyen saatlerde taverna baya dolmaya basladi, oyle ki daha once kontrole gelen yetkililer de amirleri Elministar ile birlikte gelip unlu koyu Minoc biralarini tatmak ve Covelularla satranc, tavla veya barbut oynamak icin bu sefer tavernaya musteri olarak geldiler.

  4.jpg
  5.JPG
  6.jpg

  Gecenin ilerleyen saatlerinde ise meshur katil lordu Kropotkin tavernaya gelip etraftaki butun kadinlari taciz etmeye basladi. En ufak bir itiraz da hani depremle yikacagini soyleyerek tehdit eden katili Jhelom adalarinda yetisen yaban Nightshade bitkisinden yapilan bir sigara ile yatistirmayi basaran Cove Trading Co. uyeleri 7.JPG

  Ayni zamanda kendisinin tip alanindaki yeteneklerinden de faydalanmayi ihmal etmedi.
  8.JPG

  Gecenin sonunda Covelular sarhos olmus bir bicimde ve sarkilar soyleyerek Cove sokaklarinda izlerini kaybettirdiler. Geriye kusmuk, sidik, icki ve altin kokusu kalmisti.

 • Gurme olarak katıldığım bu etkinlikte kaçak içki operasyonu, katiller tarafında tehdit, yellenme şakaları ve tutuklanmalar gibi olaylara bulaştırıldım. Rezalet puanım 10/10.

 • Bu çok önemli günde ormanlarda kuş ve panter peşinde koşmaktan size katılamadığım için çok üzgünüm.. Bir dahaki eğlencede fıçı biralarımla geleceğim.. Tanrı Cov'u korusun.

 • @invoker evden içki getirmek bir numaralı yasakmış lütfen biralarınızı evinizde içiniz.

 • @invoker, içinde söyledi: Cove'un bagimsizliginin 8. yildonumu

  Bu çok önemli günde ormanlarda kuş ve panter peşinde koşmaktan size katılamadığım için çok üzgünüm.. Bir dahaki eğlencede fıçı biralarımla geleceğim.. Tanrı Cov'u korusun.

  Icki getirmek yasak, vendordan satin aliyorsunuz ickileri.

 • @Brandon O zaman eşsiz Cov içkilerini tadımlamak üzere heyecanla bekliyorum.

 • Elministar ile aramızdaki oyunun sonucunu merak eden varsa; Zephyr 1:0 Elministar.
  elministar.png