UO için neler verdiniz?

Topic created · 39 İleti · 711 Bakış
  • Ben ve bir kaç arkadaşım lise zamanında okulu asıp sürekli internet kafelerde ultima oynama sevdasına devamsızlıktan 1 sene sınıf tekrarı yapmıştık. Bir de o dönem okulun gözde kızlarından biriyle birlikteydim ve kızı oyun oynarken beni çok arıyor diye terketmiştim 😄

Konuyu sürekli siteyi kollayıp açıldımı açılacakmı derken benim gibi vakit geçmesini isteyen karantinalı dostlar için açıyorum 🙂

Bu arada o 1 sene sınıf tekrarını bugün olsa bugün yine yapardım, o zamanların zevki hiç bir şey ile kıyas edilemez vay be..

• İlk macromu destard'da dragon kovalayan gözlüklü çalışkan bi abiye yaptırmıştım. İşte o zaman kendimi süperman gibi hissetmemle başladı her şey. bilirsiniz 1 ujux 2 innox 3 corpor 4 impor 💨 eahuehe. tabi lise terk kolay değil süperman olmak.. Forever Cursed ailesiyle yetişmenin güzelligi kaldı üzerimde selam olsun.

@Andrew güzel konu aydınlattıgın için sağol bro. ablayı bulamadın mı sonra? ne güzel üstüne düşmüş işte:S hayırlısı olsun.

• @Graltamer Ne hikayeler var şu oyun muhabbetine 😞 Ablayı iyiki aramamışım şuan ki eşim oyunuma da karışmıyor şükürler olsun 😄

• Exile diye bir sw vardı. Young sistemi ile herkes 1 hafta occlo da kalmak zorundaydı. Page atmayı öğrendim ve gelirler umuduyla madende beklerken staff geldi bi anda ne çok korkmuştum gecenin köründe😃😃😃 , not: bs yi 1 ayda gm lemiştim.

• İlk başladığım zamanlar yaşım baya küçüktü, kuzenim elindeki oltayı PK kırbacı diye yutturuyordu bana 🙂

• Ultima Onlien'nın Karanlık zamanları o zamanlar internet hızınını hatırlarsınız. 128'ler 256'lar gibi hızlar vardı. Lagdan kurtulmak için herkes bişiler deniyordu benim parlak fikrim skill geldikçe yan tarafta mavi yazı lag yapar diye skilleri kitlemem 😢 Ne Kafalar Yaşıyormuşum ya

• 256 k modem ile bağlantı kurup sene 2000 de Ultima Online başladım.

İlk öncelikle burdan o zamanki internet cafe sahibine selamlar olsun. O browser sekmelerini doldururdu bişeyler izlerdi bize lag olurdu.

Okuldan kaçıp sabah saat 07:00 den akşam üstü 16:00'a kadar hiç kalkmadan ekmek arası tavuk döneri bile ayağımıza getiren kıllı amcaya da selam olsun.

İlk başladığımda bi abimiz ilk önce dilen demişti.

Abi 5 k plz. 💨 🙂 🦆

• @kuntakintéé 😄 Tavuk döneri nasıl unuturum ya 😄

• *Lise de sınıfta kalma @Andrew arkadaşla beraber
    *Oyun oynadıgımız ınternet cafeye butce yetıstırebılmek ıcın ıse gırme
    *Usaktan ve antalyadan oyunda arkadas edınıp otobuslere atlayıp yanlarına gıtme
    ( antalya dakı arkadasın babasının kırathanesı varmıs o gece orada kaldık yılbası aksamına 12 kısılık ultıma aılesıyle gırdım 🙂
    *Oyundakı tartısmalar sonrası 2 kez adres alınıp yumruklu kavgaya girmek 🙂
    Ve daha ne bedeller ne bedeller ama ıyıkı var bu oyun

• @Samco1912 Bu sene de arcadia sebebiyle işten atılma challange başlatırmıyız Samço 😄