Sayı 08 / IRZ DÜŞMANLARI

Topic created · 13 İleti · 204 Bakış
  • Sayı 08 / IRZ DÜŞMANLARI: The Dragon's Inn tavernasındaki kadın istismarı iddialarını konu edinmektedir. Vatandaşlık ve gazetecilik görevim nedeniyle bu işletme hakkındaki bu iddiayı konu edinmek zorundaydım. İlgili kişilerin cevap hakkı gizlidir.
    Tüm Sosaria halkının üzerinde düşünmesi gereken olaylar dizisidir.

1-min.png
    2-min.png

• Cesitli acilis yazilarinda belirttigim uzere tavernamizda calisan tek kisi Elias'tir ve kendisi taverna disindan calismaktadir.

Tavernamiz 3 adet yetkili tarafindan ziyaret edilmistir (Resen, Medusa ve Elministar) ve uygunsuz hicbir seye rastlanmamistir.

Bu hanimefendi bizim tavernamizin calisani degildir, bizim tavernamizda garson yoktur, tavernamiz Britain usullerine uygun olarak self-servis olarak calisir.

Kendi kendine hayal dunyasinda yasayan bu kadinin sozlerini esas alan sacma olusumlar karsilarinda Cove Trading Co. yu bulacaklardir.

Imza,
    Nym Artemisia

• Benim açıkcası miğdem bulandı. Arkadaşlarla eğlenmeye gelmeyi düşünüyorduk ama artık gelmeyiz.

• Ben bu konunun rakip tavernalar tarafından lekeleme amacıyla tezgahlanmış olabileceğini düşünüyorum zira bulunduğum sürede gördüğüm kadarıyla gayet nezih bir mekan.

• Bütün bunları yazarken, sanırım bir tek bu kişinin kendiniz olduğunuzu söylemeyi unutmuşsunuz o kadar ..

Açıkçası sihirli annemin kurgu ve yönetimi bile daha başarılıydı, galiba yeni bir oluşum içindesiniz ve rakip gördünüz ? Daha yaratıcı şeyler bulun, röportaj karşılığı istediğiniz 100.000 altın bile bu işi ne amaçla yaptığınızın kanıtı.

6.jpg

5.jpg

İçeri derken ?

• zaten tiplerinden belliydi gelip cigara felan uzatıyorlardı bana...

• @Zosstrich
    Rakip bir oluşum içerisinde olan kişiler siz olabilir misiniz acaba? Cove şehrindeki kadının beyanı esastır yasasından faydalanarak yalancı şahitler tutma görevi size mi verildi? Taverna içerisinde bir köstebek var ise o da sizsiniz hanımefendi. Tebrikler, benim yanıma gönderdiğiniz bu kadın ile hem The Dragon's Inn tavernasının itibarını zedelediniz hem de benim gazetecilik ahlakıma zarar verdiniz.

sfdsg.png

• @Zosstrich asgsgagsdfa sihirli annem nedir ya 🙂

• @vanquisher Onların kurgusu da nightshade durağı kıvamında

• Adam döktürmüş yine eline sağlık 🙂 👍