Sayı 09 / Bug Abuse Çetesi Çökertildi

Topic created · 3 İleti · 132 Bakış
  • Sevgili okurlar bütün hafta süren operasyonlar neticesinde depozitolu su damacanası yolsuzluğuna karışan kişiler yakayı ele verdi. Halk arasında süren suç mu değil mi tartışmaları devam etse de hakimin kararı hapis cezası oldu. Yorum sizindir.

Sayı 09 / Bug Abuse Çetesi Çökertildi
    bug (1)-min.png

bug (2)-min.png

• Yazık çiftçiye. Yönetim vurmuş hapse atmış tüm parasını almış sonra gaddar acımasız bir muhabir gelip köylüyü suçlar gibi sorular sormuş... Halkın yanında olamadınız siz olamazsınızda...

Eğer buraları okursa bu garip köylü cezası bittikten beni bulsun tüm benliğim ile yardım edeceğim. ya da ben zaten onu bulurum. bir de benim için zahmet çekmesin. zaten herkes vurmuş gariban köylüye.

• @osguducu, içinde söyledi: Sayı 09 / Bug Abuse Çetesi Çökertildi

ğer buraları okursa bu garip köylü cezası bittikten beni bulsun tüm benliğim ile yardım edeceğim. ya da ben zaten onu bulurum. bir de benim için zahmet çekmesin. zaten herkes vurmuş gariban köylüye.

Yüce Britain Divanı tarafından suçlu bulunmuş bu kişiye Sosaria Gazetesi haricinde kimse söz hakkı vermemiş aksine bu adamı suç şebekesinin baş sorumlusu ilan etmiştir. Bize ne kadar teşekkür etse azdır.