Sayı 10 / Balıkçıların Yaşam Mücadelesi

Topic created · 8 İleti · 143 Bakış
  • Onuncu sayımızı çıkarmanın tüm gururunu siz değerli okurlarım ile paylaşıyorum. Onuncu sayımıza özel tüm Sosaria'nın en çok konuşulan konusunu sizler için işledik. Balıkçı kardeşlerimiz artık rahat uyuyabilir.

Sayı 10 / Balıkçıların Yaşam Mücadelesi

1-min (2).png

2-min (2).png

• Wolf' un yerini biliyorum. Ama söylmeyi de düşünmüyorum.

• Wolf 7 yıl önce bu çorak diyarlardan uzaklaşmış, kendine bir ekip kurmuş ve farklı bir yaşam tarzı benimsemiş durumda. Sürekli bitmek bilmeyen aksiyonun peşinde kaybolmuş ..

Ekibinin adı mı ne ?

Tabiki de " Wolf Team " !! Bir milyon kere Wolf Team hemde !

• @osguducu karşılığında ödül mü istiyorsunuz?

• @Brandon, içinde söyledi: Sayı 10 / Balıkçıların Yaşam Mücadelesi

@osguducu karşılığında ödül mü istiyorsunuz?

pehh... herkes sizin gibi para için yaşamaz beyfendi. onur, gurur bizim için daha önemlidir.

Wolf ile muhabbetlerimizde geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığını dile getirdi. Bu hatalardan biride @Revenge ile geçmişidir. Kendisi ile her anı Wolf' ta derin yaralar bırakmış ve yeni yeni toparlanmaya başlamıştır. Kendisi yakın dostumdur. Ve geçmişine sünger çekerek yeni bir hayata başladığını dile getirdi. @Zosstrich Bey' in de söylediği gibi yeni bir ekip kurarak daha güçlü daha onurlu bir hayat sürüyor.

Bırakın artık onu aramayın. O kaybolmadı, sadece geçmişini sildi....

Selametle.

• @osguducu, içinde söyledi: Sayı 10 / Balıkçıların Yaşam Mücadelesi

@Brandon, içinde söyledi: Sayı 10 / Balıkçıların Yaşam Mücadelesi

@osguducu karşılığında ödül mü istiyorsunuz?

pehh... herkes sizin gibi para için yaşamaz beyfendi. onur, gurur bizim için daha önemlidir.

Wolf ile muhabbetlerimizde geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığını dile getirdi. Bu hatalardan biride @Revenge ile geçmişidir. Kendisi ile her anı Wolf' ta derin yaralar bırakmış ve yeni yeni toparlanmaya başlamıştır. Kendisi yakın dostumdur. Ve geçmişine sünger çekerek yeni bir hayata başladığını dile getirdi. @Zosstrich Bey' in de söylediği gibi yeni bir ekip kurarak daha güçlü daha onurlu bir hayat sürüyor.

Bırakın artık onu aramayın. O kaybolmadı, sadece geçmişini sildi....

Selametle.

Her hareketimizde Sosaria Gazetesi'ni dürüp bize ikram ediyorsunuz. Pes artık!

• Mükemmel olmuş abone oluyorum. Özgür basın Susturulamaz. Yaz Yaz.

• Umarım balık üreticilerinin ve deniz tacirlerinin sorunlarına bir an önce çözüm bulunabilir. Bu hassas konuda sesimizi duyurduğu için Sosaria Gazetesi'ne teşekkür ederiz.