Forum Kullanımı ve Kurulumu

Topic created · 1 İleti · 41 Bakış
  • Forum sistemi diğer benzer sunucularda olduğundan farklı olarak sistemin tamamıyla bütünleşik şekilde dizayn edilmiştir. Bu nedenle forumlardan ayrı hesap alımı söz konusu olamaz. Alınan yada alınmış hesapların hepsi forumla bütünleşik çalıştığından oyun içerisinde kapatılan bir hesap eş zamanlı olarak forumdada kapatıldığı gibi forumda kapatılan bir hesabında oyun içerisinde otomatik olarak kapatılması gibi bir durum söz konusudur. Bu nedenle sahip olduğunuz kullanıcı isimleriniz ile yapılacak her türlü yorum vb. sistem tarafından yada yetkililer tarafından takip edilmekte ve buna göre yaptırım uygulanabilecek şekilde kontrol paneline eklenmiştir.

    Yanı sıra bu forumun diğerlerinden farkı discord tarafında yapılabilen her türlü etkinliğin daha kullanışlı biçimde kendi içinde barındırılmasıdır. Örnek olarak dc benzeri şekilde anlık konuşma yapılabilmesi gruplar oluşturulabilmesi oluşturulan gruplara otonom yetkilendirlemer yapılabilmesi ve sistemin kendine ait rütbelendirme yaparak kullanıcılar arasında eşitsizliği kaldırması.

    Forum ile sunucunun eş değer şekilde çalışması için önümüzdeki süreçte dahada büyük eklentiler yapılarak işlevselliği arttırılacaktır.