Sosaria Gazetesi Reklamcılık A.Ş Mali Bilançosu

Topic created · 3 İleti · 167 Bakış
  • brandon.png
    Değerli okurlarımız Sosaria Gazetesi yönetim kurulu olarak reklamcılık hizmetlerinde kazandığımız gelirleri şeffaflık ilkesi adı altında sizlere sunmak istiyoruz. Kazandığımız paraların siz değerli okurlarımız sayesinde olduğu bilinciyle bu paraları yine size hediye etmek istiyoruz. Kazandığımız paraları Sosaria Gazetesi bünyesinde yarışmalar düzenleyip sizi eğlendirip mutlu anlar yaşatmak istiyoruz. Yine Sosaria Gazetesi bünyesinde sizleri bu paralar ile The Dragon's Inns tavernasında(iddialara göre bir zamanlar pavyonmuş) düzenlemek istediğim eğlenceyle eğlendirmek istiyorum. Sosaria Gazetesi'ne kuzgunlar ile mektup yollayarak istediğiniz eğlence biçimini bizlere iletebilirsiniz. Sizler tarafından desteklenen fikirleri de gerçekleştirmek adına bütçemiz ölçüsünde imkanlarımızı zorlamaya çalışacağız. Bu güne kadar bizi okuyan, gazetemize öfkelenen, hizmetlerimizden faydalanarak bağış yapan herkese teşekkür ediyorum. Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız!

30.05.2020 Mali Bilanço
    Hizmet Alan --------- -------------------- Hizmet Türü -------------- Gelir
    Unknown Vendor A.Ş (Eski Britain)-------Vendor tanıtımı ----- 100 bin altın

Wish Vendor A.Ş (Britain Dağları)-------- Vendor tanıtımı ------ 100 bin altın

Barbarossa Korsancılık Faaliyetleri A.Ş(deniz)--- Sigorta ve Güvenlik -- 100 bin altın

TOPLAM=300k

Değerli tüccar dostlarım. Sosaria Gazetesi bağımsız gelir kaynaklarına ihtiyaç duymaktadır. Hem bizim hem de sizin yararınıza olacak olan reklam hizmetimiz devreye girmiştir. İlk örneğimizi sizinle paylaşıyorum. Unknown arkadaşımız reklamının meyvelerini toplamaya başladı.

Eğer siz de Sosaria halkının bir numaralı haber kaynağını desteklemek isterseniz ücretimiz sabit 100 bin altındır.

İŞLERİMİZ:
    Unknown Vendor
    https://forum.arcadiauo.com/topic/984/sayı-05-moonglow-daki-giderek-büyüyen-haşere-sorunu?_=1590511854160

Barbarossa Korsan A.ş
    https://forum.arcadiauo.com/topic/999/sayı-06-britain-sapığı-yakalandı/2

Wish Vendor ve A&C Guildi
    https://forum.arcadiauo.com/topic/1021/sayı-07-the-dragon-s-inn

Hizmetlerimiz:
    #Ticari vendor reklamları
    #Alınacak ürün duyuruları
    #Meydan okumalar
    #Guild alım duyuruları

Markanızı bizimle beraber büyütmek isterseniz hemen bana ulaşın.

Yeterli satış sayısına sahip değil misiniz?
    Vendorunuz az kişi tarafından mı ziyaret ediliyor?
    Benim neyim eksik diye serzenişleriniz mi mevcut?
    Ününüze ün mü katmak istiyorsunuz?
    Aradığınız ürünü bulamıyor musunuz?
    Rakiplerinize meydan mı okumak istiyorsunuz?
    Kayıp birisini mi arıyorsunuz?
    Hemen Sosaria Gazetesi reklamcılık bürosuna başvurunuz. Esenlikler dilerim.

Sosaria Gazetesi / Brandon Northcraft

• @Unknown @Wish @Barbarossa Bu üç reklamveren işletmeye şükranlarımı Sosaria Gazetesi okurları adına ve kendim adına iletiyorum. Yaptıkları fonlamalar ile gelecekte düzenlenmesi planlanan etkinliklerimizi desteklemişlerdir.
    Eğer siz de Sosaria Gazetesi'ni desteklerken markanızı bizimle büyütmek istiyorsanız hemen bize ulaşın!

• Gazetemize Desteğimiz tam ve devam..