Satılık Siyah Shire

Topic created · 11 İleti · 194 Bakış
  • Sabah saatlerinde aramıza katılan, shire soyunun en güzel üyelerinden biri olan Siyah Shire tarafımdan ehlileştirilmiştir. Bu güzel kısrağın hakkını ben ne yazık ki veremem. Hem maddi hem de manevi olarak bu güzel kısrağın hakkını verecek babayiğitler aranmaktadır.

Kendi vendorumda yüksek bir fiyattan satışa çıkarttım fakat asıl amacım açık arttırma yapmak. Pazar akşamı saat 23:00'a bu konu altından tekliflerinizi bekliyorum. Eğer bana uyan bir teklif alırsam o arkadaşa satış işlemini yapacağım.

Hepinize güzel haftasonları.

534fe50e-d413-463a-8355-a2bace28c7bb-image.png

• "Bana uyan" diye başlarsan onun adı açık arttırma olmaz ama 🙂

• @Fransic, içinde söyledi: Satılık Siyah Shire

Sabah saatlerinde aramıza katılan, shire soyunun en güzel üyelerinden biri olan Siyah Shire tarafımdan ehlileştirilmiştir. Bu güzel kısrağın hakkını ben ne yazık ki veremem. Hem maddi hem de manevi olarak bu güzel kısrağın hakkını verecek babayiğitler aranmaktadır.

Kendi vendorumda yüksek bir fiyattan satışa çıkarttım fakat asıl amacım açık arttırma yapmak. Pazar akşamı saat 23:00'a bu konu altından tekliflerinizi bekliyorum. Eğer bana uyan bir teklif alırsam o arkadaşa satış işlemini yapacağım.

Hepinize güzel haftasonları.

534fe50e-d413-463a-8355-a2bace28c7bb-image.png

Dostum tebrik ederim, başarılar dilerim inşallah hakkını alırsında açık arttırma olayı biraz abartı olmuş, ilk heyecan olsa gerek, altı üstü Shire bi Nightmare değil 🙂

• @Andrew, içinde söyledi: Satılık Siyah Shire

"Bana uyan" diye başlarsan onun adı açık arttırma olmaz ama 🙂

+1

• ilk teklif benden gelsin o zaman

1m ile kapıyı açtım

• 1.2 m veririm.

• @Andrew

Haklısınız fakat herkes forumu takip etmiyor ve insanlar anlaşıp bedavaya kapatmaya da çalışabilir. Açık arttırmada genelde hemen satış fiyatı olur, belli bir minimum rakam altında olmazsa da satış iptal edilir. Şu an ben açık arttırma için bir minimum fiyat belirlemedim, eğer belirlemiş olsaydım sizin dediğiniz geçerli olurdu.

• 1,5m çalışır

• @Andrew

Yine kitabın ortasından konuştun 🙂

• 2m verdim gitti 1saat içinde shireyi getirirsen alirim 1saati geçerse teklifim düşer