Sayı 11 / Sosaria'nın ilk 4 Ayaklıları

Topic created · 9 İleti · 141 Bakış
  • Sosaria'da uzun süre sonra ilk kez gözüken yabanıl atlar Shire ve Mustang'in ehlilleştirilmesi hikayesini konu alan 11. sayımız şimdi siz değerli Sosaria Gazetesi takipçilerinin huzurunda.

1-min (3).png

2-min (3).png

3-min.png

• @Brandon Spawnlar okadar kolaymış ki şahsen böyle olcagını bilseydim Llama tameler gibi must shire tamelemişler ve bu hiç hoş değil ve bence cok sacma simdi o binekleri faiş fiyatlara satıcaklar.

• @Cyradis Biz tüm karakterlerimizi kasıp evimizi kalemizi aldığımızda arkadaşlar hala char kasıyordu, bunun bir bedeli tabi ki olacak.. ( fahiş kısmına katılmıyorum, fiyatlar rayına oturacaktır)

• @Andrew olay skill kasmak degil olay shire-must spawnlarının Llama spawnından farksız olması bilmem anlatabildim mi.
    tamer dediğin uğraşacak binek tamelemek için böyle 100gm tamerle 5 yasındaki kardeşim de tameler en kral binekleri 🙂 bana saçma geldi cidden hiç yaratık koymasalarda olurmuş etrafına 🙂

• Bunlar random spawnlar hacım sabit spawnlar değil. İnsanlar bu spawnları bulmak için zaten hem vakit harcıyor hemde emek verıyor, koştura koştura harita geziyor bulduğunda da çok zor olmaması makul bence.

• @Andrew Randomda olsa spawn spawn dır. zaten bu işle ugrasanlar yıllardır bilirler genelde randomlarında az cok nereler de cıktıgını şimdi birbirimizi kandırmayalım harita belli ucsuz bucaksız degil 🙂 tamam vakit harcıyorlar illaki ama aga must-shire tameliyorsun llama horse degil ya el insaf 🙂

• @Cyradis Bence siz de tame kasıp bu ''kolay'' dediğiniz spawnlardan çok rahatlıkla llama alır gibi shire must alabilirsiniz. Herkes için aynı spawnlar , sadece tameleyen arkadaşa kolay verilmedi. Tabi bir tame char kasmanın çilesini önce bi çekmek lazım..

• İlgili binek spawnları Random olarak az oranda çıkmakta. Mark 1 zamanında da böyleydi şimdide böyle.

Diğer binekler eklendikçe bu bineklerin çıkma olasılıkları düşüyor. Sistem bu şekilde 2 yıldır devam etmekte. Bunda bir değişiklik düşünülmüyor.

• Ellerinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş. Hepinizi Brit'Moongate vendoruma bekliyorum.