Sayı 15 / Kahraman Denizciler Aranıyor! (etkinlik)

Topic created · 10 İleti · 170 Bakış
  • Nujelm şehri düşmeden adaya yardım mallarını teslim edecek kahramanlar aranıyor. Sosaria Gazetesi olarak bu onurlu mücadeleye katılacak kahramanlara bir dizi teşvikleri sunuyor olacağız. Bütün okurlarımızdan destek bekliyoruz. Biz bütün mali kaynaklarımızı Nujelm savunması için feda ediyoruz ve 300 bin altınlık kasamızı denizcilere teşvik olması adına dağıtıyoruz.

Sayı 15 / Kahraman Denizciler Aranıyor! (etkinlik)

1-min (8).png
    2-min (8).png

• Yardım sever Arcadia halkı yola çıkmadan bana kuzgun gönderirlerse onlara yoldaş olup gemide ürün kontrol yapıp gerekli tadilatları ve eklemeleri yaparak canı pahasına mücadele eden Nujelm kahramanlarına ulaştırmayı Arcadia'ya ve Halkına adanmış bir görev olarak benimserim.

İmza.

Yüksek konsey üyesi Medusa

• Bu ticareti yaparken karanlık sulara ilerleyeceksiniz.. Denize çöken bulutların içerisinden bir leb-i derya kaptanı sizi bekliyor olabilir..

• @Delirmiş Ahtapot korsanlarına karşı acilen Sosaria'nın onurlu denizcilerden oluşan bir birliğe ihtiyacı olduğu apaçıktır.

• Yolda denk gelmek dileğiyle : )

• Pazartesi sabahına kadar yardım gönderemezsek çok fazla kahramanın telef olmasına sebebiyet vereceğiz. Uyuma Arcadia Halkı seni koruyacak olan kahramanları unutma!.

• Gereken yardim Cove Trading Co. tarafindan saglanmistir.

Imza
    Nym Artemisia

• Gerekli yardımı engellere rağmen ulaştırmayı başardık. Gemimizi Mangincia'nın derin sularına terk etsek de lootumuzu alıp görevimizi tamamladık. @Barbarossa kaptana selam olsun 🙂

• @İluvatar-İceBlade, içinde söyledi: Sayı 15 / Kahraman Denizciler Aranıyor! (etkinlik)

en ulaştırmayı başardık. Gemimizi Mangincia'nın derin sularına terk etsek de lootumuzu alıp görevimizi tamamladık. @Barbarossa kaptana selam olsun

@Nym @İluvatar-İceBlade İşte gerçek kahramanlar! Ödüllerinizi bir an önce size ulaştıracağım. Yaşasın özgür Nujelm! (Umudumu kaybetmiştim...)

• alt metni

Evet Haberler gerçeği yansıtıyor 4 gemi ile yola çıkan Cove Trading Co. 2 gemisini bu macerada kaybetmiş ona rağmen Nujelm'in kahramanlarına yüklüce bir miktar silah, yiyecek ve At Nalı göndermeyi başarmışlardır. Nujelm'in kurtuluşu hikayesini kendilerinin anlatılarından öğrenebilirsiniz. Bu yolculukta kendilerine eşlik etmiş kahramanca mücadelelerini ve kaptanlık becerilerini yakından tecrübe edebilme şerefine nail olmuş bulunmaktayım. Her şey Arcadia Halkı için!

İmza.
    Yüksek Konsey Üyesi
    Medusa