Blackrock Set Alınacaktır.

Topic created · 18 İleti · 279 Bakış
  • Blackrock set alınacaktır.

Bütçesi en fazla 1 M 'dir.

İlgilenen arkadaşlar özelden ulaşabilirler.

• @Acextar sadece kafalığını verebilirim

• @Brandon dostum Valorite Set'in piyasasının 300 K olduğu bi serverda PVP Turnuvası var die 3 M yazanlar ve alanlar tamamen ego tatmindir. Kimse parayı kolay kazanmıyor. Lutfen o meshur gazetenize bunuda böyle bildirin ki serverda oyuncu kalsın, kaçmasın...

• @Brandon 🙂 +15 kalkan bile o kadar ediyor ne kafası bu At kafasımı 🙂 (SantraçAtı)

• @Acextar şunu kabul etmeliyiz ki verite,myt,valo ore gainleri çok yüksek ancak black-blood sandığınız kadar yüksek değil. Sunucu açılalı 1 ay olmuş ve daha yeni black,blood setler yapıldı. Siz düşünün oranlarını. Kim satmak ister 1 ayda yaptığı seti 1m e? Black set 3m diye kazan kaldırmayın yeniçeriler😂😂

• setlere tamir geldi artik tenekeler sonsuza dek 3-5 seti çevirir durur o piyasada yakında doyar

• @Acextar Valo seti 300k ya satan toplasan 2 vendor var onlarda magical silahlardan çıkarıyor valodan verdikleri marjı. Valo set 300k ya satılacak set değil ( ki satmıyorum)

• @Zululu Tamir içinde o setin ingot'ını istiyor. Yİne set fiyatına denk geliyor gibi.

• 1 m biraz düşük gibi ama 2 m 2.5 i geçmez geçmemesi lazım. Diyelim ki günde bir kaç saat maden kazıyorsun ( ki ben de kazıyorum )1 haftanın sonunda black blood seti yapacak ingot toplandı, e peki bunun binlerce ironu var onlarca agapite, verite, valo, mytril seti yüzlerce tp, sailor glass, top mermisi, top, ev malzemeleri ohoo saymakla bitmez salladığın her kazma sana geri dönüyor. 4-5 m e satan arkadaşlar sanki sadece black-blood çıkıyor gerisi çöpe gidiyormuş gibi bir düşünce içerisinde sanırım. 1 hafta sonunda hepsini satsa zaten 15 m para yapar 🙂 Pvp öncesi bu fiyatlara satan kişiler fırsatçı gibime geldi...

• Zırh tamiri, sistem eğer dengeli oluşturulmadı ise bizim gibi zırh tüccarlarının işini baltalar zamanla, zırhların serverda birikmesi ve yeni set ihtiyacının yok olmasına sebep olacak . gün geçtikçe de yığılacak bu setler ve meslektaşlarımın zamanla yok olmasına sebep olacak . Deneme fırsatım olmadı ama umarım parçalar öyle 2 - 3 ingotla tamir olmaz.