Arcadia Savaş Günlükleri Sayı / 02

Topic created · 8 İleti · 155 Bakış
  • Savaş Günlükleri 2
    Savaş muhabiri olarak kendi canım için giydiğim ekstra zırhlar ile Sosaria meydanlarına iniyorum. İlk günümde deklerasyon yayınlayarak bana saldırmayacaklarını ilan eden Adiran Guildi, Pijamalı Ninja's Guildi ve Diflukortolon Guildi'ne gazetecilik mesleğine duydukları derin saygıları nedeniyle teşekkür ediyorum. Aynı hareketi tüm Sosaria'nın birliklerinden beklediğimi de ekliyorum. Sizlere bu akşam yaşadığım action anlarını bu sayıda aktaracağım.

cc1.png
    Köprü baskınları ile dağılan Britain savunması.
    c3.png
    Tp almamayı tasarruf zanneden bir takım insanlar.
    c5.png
    Keskin kılıç ile kesilen bir beden ve sahibi ölürken çığlıklar atan Forest 😞
    c6.png
    Guard zone içerisinde bir takım çete hesaplaşmaları ve kalitesiz zırh seçimiyle delinen gövdelik.
    c8.png

Katiller masumların canlarını acımasızca almaya devam ediyor.
    cc2.png
    Bugün ceset kokuları sadece Britain mezarlığından gelmiyor maalesef 😞
    cc3.png
    Değerli bardiche'i bir hırsız tarafından araklanan "Angel" kendisini wizard kulesine hapsederek sistemi eleştirdi.
    c1.png
    Gerçek zebaninin kim olduğunu Britain Guardları kendilerine gösterdi :))
    cc4.png

Cevdet tarafından saldırıya uğratılarak gazetecilik faaliyetlerime zarar verilmeye çalışılmıştır.
    cc6.png

SoE lideri parlak zırhı ve soğuk iklimlerde yaşayan Snow ostardıyla sahalarda...
    cc8.png

Dağ aralarında bir takım tuzaklar ile avlarının kanlarını emen katil ordusu.
    cc7.png
    Die For Win ve SoE ittifakı köprüde mavi savaşçıların direnişi ile karşılaştı.
    cc9.png
    Ortalık 56 oldu ben de anlayamadım. Imperial Legion birlikleri The Others ile çarpıştı.
    cc10.png
    Devam edecektir

• Diflukortolon loncası karargahına girerek son savaş planlarını yerinde inceledim. Misafirperver tutumlarının diğer loncalara da bulaşması adına...

dd1.png

Sert bir darbeyle yere kapaklanan Illuvatar şaşkın bir biçimde lamasına ulaşmayı deniyor.
    dd3.png

Sosaria Junkies Guildi an itibariyle köprünün hakimi konumuna gelmişlerdir. Rakipleri BoS ve Imperial Legion nal toplamak ile meşgul.

dd4.png

• Basın özgürlüğü engellenemez, serverimizin savaş muhabiri değerli gazeteci Brandon'a yetkililer tarafından dokunulmazlık verilmesini rica ediyorum..

• @Acextar Ben yüce Sosaria halkının dokunulmazlığını kazanmışım gerisi yalan.

• Benı guzel cekmıssın brandon bı dahakıne atın ayakları havada şahlanırken polarımı ısterım.. 🙂

• Bahsi geçen İlluvatar karakterinin şahsıma ait olmadığını bildirmek isterim. Kendisi ile karşılaşırsanız neden harf oyunları ile isim aldığını sorarsanız sevinirim.

• @İluvatar-İceBlade ben senin olduğunu düşünüyordum :((

• @Brandon İsmimi İceblade soy ismi ile ayırt edebilirsiniz. Yell'de öldüğünü ilk gördüğümde bende öldüm mü acaba demiştim 😄