Adiran Style Sponsorluğuyla Geleneksel Deve Güreşi Yarışması

Topic created · 65 İleti · 620 Bakış
  • Merhabalar değerli okurlar! Sizler ile eğlenmek adına bir yarışma tertip etmeye karar verdim. Geleneksel olarak düzenlemeyi sürdüreceğimiz bu Llama dövüşlerinin birincisine hazır mısınız?
    Amansız bir şekilde güreştirilecek olan bu develer ile hem eğlenecek hem de büyük ödülü kazanma fırsatı yakalayacaksınız. Büyük ödülümüz ise 1.8m! Sadece 16 kişilik sınırlı bir katılımcının katılacağı bu etkinlik için detayları lütfen okuyunuz.
    Birinciye 1.8m cash para ödülü
    İkinciye teselli ikramiyesi olarak desert

***Turnuva eşleşmeleri katılım sırasına göre gerçekleşecektir. Saat 22:50'den itibaren alana gelmeye başlayabilirsiniz.

Sacmalamaayten vs Gerard
    Bonded vs Saruhan

Proleter vs Soothsayer
    Slayer vs Malibu

Diferansiyel vs Abercrombie
    Hayvandostu vs Judas

Gina vs Konsomatris
    Elmasss vs Gintor***

HALİHAZIRDAKİ KATILIMCI LİSTESİ * Kalan bilet : TÜKENMİŞTİR *****
    **1) Zebani
    2) Gerard Northcraft
    3) Bonded
    4) Saruhan
    5)Proleter
    6) Soothsayer
    7) Slayer
    8 ) Malibu
    9)Acex
    10)Abercrombie
    11) Hayvandostu
    12) Judas
    13) Gina
    14) Konsomatris
    15) Elmasssss
    16) Gintor (Gintor tarım çalışanı olduğu için sabah erken kalmak zorundaymış ve etkinlik saatinde uyuyakalabilirmiş. Etkinliğe katılamaz ise yerine benim yarışmamı istedi. Etik olarak organizatörün onun adına dövüşmesi sıkıntılı olsa da bu isteğini emekçi olduğu için kıramadım ve kabul ettim. Bu ihtimal dahilinde bunu istemeyen katılımcılar bana ulaşır ise onu diskalifiye edeceğim. Parasını da iade edeceğim.)
    **
    Etkinlik ne zaman gerçekleşecek?

Cumartesi Günü saat 23:00 olarak belirlenmiştir. Ancak yeterli katılımcı sayısına ulaşamaz isek bu tarihin ileriye atılması hakları saklıdır.
    Adiran Style Birliği değerli onursal yöneticisi Thror Bey baş pehlivana 1 milyon altını hibe edecektir.

lama4.png

Etkinliğe nasıl katılabilirim?

Brandon Vendor'dan alacağınız etkinlik katılım paketi ile yarışmaya katılmaya hak kazanabilirsiniz. Etkinlik katılım ücreti 80 K altındır. Bu ücret içerisinde 20 bin altın lama ve catamaran kirası+ 10 bin altın Sosaria Gazetesi etkinliklerini destekliyorum ücreti içermektedir.

lama2.png
    lama3.png
    Nasıl güreşecekler?
    Bir gemi içerisinde 2 katılımcı olacak ve güreşte kazanan lamanın sahibi bir üst tura yükselecek.
    lama1.png

Kurallar:
    Etkinlik alanına belirtilen zamana kadar kal ort por olmanız gerekmektedir.
    Mücadele sırasında rakiplerin birbirleri ile dövüşmesi yasaktır.
    Etkinlik alanına gate açılması yasaktır. Sadece katılımcılar olmalı ve kimseyi getirmemelidir.
    Yarışmada katil - masum ayrımı yoktur. Bütün Sosaria insanları katılabilir.
    Etkinlik paketini satın alan kişi etkinliğe katılmalıdır. Vendor takip sisteminden bu kişiler net bir şekilde gözükmektedir. Bu kişilere göre ilk turu belirleyip ona göre mücadeleleri gerçekleştireceğim.
    Etkinlikte tek bir lama kullanılacak olup mücadeleyi kazanan lama heallenip paketteki küçültücü ile kontrat haline getirilecek ve sıradaki müsabakayı bekleyecektir.
    Sosaria Gazetesi etkinlik sırasında olabilecek olaylardan sorumluluk kabul etmez. Bu nedenle çantanızdaki değerli eşyaları etkinlik alanına getirmemeniz rica olunur.
    Lama ve Katamaran tedarikçimiz @DecoTiw 'e teşekkür ederiz. Lamalar bu iş için eğitilmişlerdir. Etkinliği kaybeden lamalar ölmemektedir. Sadece bayılmaktadırlar. Britain yönetiminden gerekli izinler alınmış olup etkinlikte veteriner hekim desteğinin de yer alması planlanmıştır.
    Etkinlik sponsorluklara açık bir düzendedir. Büyük ödüle ek olarak bir şeyler vermek isteyenler olur ise bana ulaşabilir. Adiran Style Birliği organizasyonun üstlenici sponsoru olmuştur.

• @Brandon, içinde söyledi: Geleneksel Deve Güreşi Yarışması (ETKİNLİK)

.

Adam döktürmüş yine 🙂

• ETKİNLİĞİMİZE ADİRAN STYLE BİRLİĞİ AN İTİBARİYLE SPONSOR OLMUŞTUR. 1 MİLYON ALTINI EK OLARAK YARIŞMA BİRİNCİSİNE VERECEKLERDİR.

• @Brandon ödül gayet iyi bence sayı maks sayı 16 min sayı 10 olmalı 🙂 Brandon

• @Jan haklısın ödül yükseldi katılımcıyı arttırıyorum. Katılımcı sayısı 16 olmuştur.

• @Brandon Etkinliklerinin devamı ve reel hayatta başarılarının gelmesi dileğiyle Brandon

• Böyle yaratıcı fikirler ortaya çıksın diye etkinlik yapmıyor yetkililer heralde 😛
    -kendi etkinliğini kendin yap. Güzelmiş ellerine sağlık 🙂

• yarışmaya hile karıştırmak serbest mi @Brandon Bey?

• @osguducu hileciler için farklı bir yarışma fikrim mevcut. Bu yarışma dürüstler için maalesef.

• Büyük ödül yarışmacı sayısının 16'ya yükseltilmesi nedeniyle 1.8m'e yükseltilmiştir.
    Kalan yarışmacı paketimiz ise 15'dir. Sınırlı olan bu fırsattan hemen yararlanın!