Cove'un Amatör Tüccarı

Topic created · 3 İleti · 108 Bakış
  • Merhaba, sizlere öncelikle kendimi tanıtmak isterim.

Bendeniz doğup büyüdüğü günden bu yana Minoc şehrinde yaşayan, ve burada yetişmiş biri olarak, daha sonra ekmeğimi kazanmak için Cove şehrine göç etmiş bir zanaatkar ve aynı zamanda tüccarım.

Satabileceğim şeyler şu an için kısıtlı görünse de sizlere en iyi ve kaliteli eşyaları en uygun fiyatlara sunmaya çalışacağım. Sizlerin kaybetmek istemediği vakitte bu eşyaları üretecek, neredeyse siz üretseniz bile sizin maliyetinize yakın fiyatlarla satmaya çalışacağım.

Kendimi geliştirmek için her gün çalışmaya devam etmekteyim. Bunun için Cove Trading Co.'nun aktif bir çalışanı olmak için uğraşıyorum.

Satış yaptığım yerlerden ilki Cove şehrinin hemen üst tarafında bulunan (aşağıda sizler için bir yol haritası bırakıyorum.) kendi evimde olacaktır.

a91b4487-4129-44cb-adc0-bb893ecd4b0c-image.png

Şu aşamada size sunabileceğim hizmetler aşağıdaki gibi olacaktır. Adet gruplarından tükenen olduğu an stoklar hemen yenilenecektir.

Malzeme fiyatları değişmediği sürece fiyatlar hiçbir zaman artmayacak, aksine piyasanın durumuna göre düşüş olabilecektir.

• Greater Cure Potion (25 adet 10K - 50 adet 15K)
    • Greater Heal Potion (25 adet 10K - 50 adet 15K)
    • Deadly Poison Potion (25 adet 15K - 50 adet 20K)

df047852-9b1a-48fd-a362-c1bfa0533e44-image.png

Aynı zamanda dükkanımı başka tüccarlara da kiralayarak sizlerin benim üretemediğim, ama ulaşabileceğiniz başka eşyaların da olmasını sağlayacağım.

İlk tüccar arkadaşım Hipokrat sizlere

Gravestone Charger sunacak

• Gravestone Charger (10 adet 10K - 20 adet 17K)

a1f8ad70-22e5-4f55-af1a-61316214df9d-image.png

Her türlü görüş, öneri ya da fiyat tavsiyelerine açığız.

Güzel alışverişlerinizin olması dileğiyle

• hayırlı olsun..

• Doğru yolu bulup Minoc'tan ayrılman senin adına sevincirici.