Sayı 21 / Veda! Sosaria Gazetesi Faaliyetleri Durduruldu.

Topic created · 11 İleti · 272 Bakış
  • -Arkadaşlar bir aydır hazırlayıp sizlere sunduğum gazetemizin yayınlarına bir süre ara vermek durumundayım. Üç aylık bir Amerika Birleşik Devletleri macerasına çıkacağım ve bir değişim programına katılacağım. Yolculuğum için sizlerden iyi dileklerinizi bekliyorum.
    Öncelikle gazeteye ve role playing'e verdiğiniz destekler için çok teşekkür ederim. Daha önce röportajlar gerçekleştirdiğim veya bana haber getiren kişilerden çok özür diliyorum. Çünkü onları yayımlayacak zamana sahip olmadığım için gerçekleştiremedim. Neredeyse tüm Arcadia'nın aktif olarak oyun oynayan kişilerini gazeteme konuk almaya çalıştım ve daha eğlenceli bir atmosfer için çabaladım. Yönetime de böyle güzel bir sunucu yarattıkları için ayrıca teşekkür ediyorum. Adlarını saymakla bitiremediğim arkadaşlarıma da şükranlarımı iletiyorum. Kendinize iyi bakın!

Sosaria Gazetesi sizlere uzun bir süreliğine veda ediyor. Muhabirimiz Brandon'un Occlo'ya göçünü konu alan sayımız siz değerli okurlarımız ile buluşuyor.
    Sayı 21 / Veda! Sosaria Gazetesi Faaliyetleri Durduruldu.

1-min (9).png
    2-min (9).png

• @Brandon Kendine iyi bak canımsın

Not: DasshackLı 😃

• Konuşmuştuk yolun açık olsun kardeşim başarılarının devamını dilerim. İletişim gücün ile yönetim becerisini harmanlamayı unutma

• yolun açık olsun yaban çiçeğim..

• büyük kayıp

• yolunda olanın, yoluna çıkılmaz büyüğümüzsün.

• Minoclu tüccarlar ile aramızdaki ilişkiyi ortaya çıkartan gazeteci... Bakalım Occlo'da bulunan dostlarımızdan nasıl kurtulacaksın.

yolunuz açık olsun, güzel emekleriniz için teşekkür ederim. Keyifli vakitler geçirttiniz okuyucularınıza.

• @Brandon hersey gonlunce olsun seviliyorsun kardesim. Zebani

• vedalar zamansizdir meselesi.. : )

• İyi yolculuklar ve başarılar. Çok keyifle takip ettik. Arada vpnle bekleriz 😄