outlands uo

Topic created · 14 İleti · 440 Bakış
  • merhabalar

simdi diyeceksiniz ki bu adam reklam mı yapıyor nereden cikti bu sunucu adı?
    sunucunun lokasyonu Amerika Birlesik Devletleri (west wirginia tam lokasyonu yanilmiyorsam) yani sahibini falan tanimam etmem babamın oglu degil. Burayı bırakın orada başlayın demek gibi bir amacım da yok, hem yeterince playerı var hem latency sureleri ve de dil bariyerinden dolayı ulkemizdeki pek cok kisi icin baslamadan bitecek bir macera.

Nedir o zaman senın sıkıntın diyecek olursanız, ownerı developerı staffı playerı dahil gormemiş olanlar sadece incelemek icin bi girip bakın isterim. Boş char açın sehirlerde 5 10 dakika dolanın. İngilizcesi olanlar soyle üstünkörü de olsa incelesin sistemleri. UO dunyada nereye gelmiş biz TR olarak neredeyiz bir kıyas yapalım.

Arcadia bana gore TR deki en kaliteli ve gelisime acik gordugum sunucu. Onun icin burada bulunuyoruz zaten. Ama ulkemizde boyle bir uo deneyimini oyunculara sunacak bir sunucuyu dunya gozuyle gorebilirmiyiz bilmiyorum.

• Selamlar,

Outlands uo nun yaklasik 40 50 kişilik bir kadrosu var ve bu insanlar işlerinde yetkin kisiler. Ayrica sunucu sphere tabanlı değil. Türkiye'de bu kadar yetkin kisiyi gectim, 2 satır kod yazabilen insan sayısı ne yazık ki bu rakamlarda değil.

Türkiye'deki oyuncu kitlesi ne bu kadar yeniliğe açık ne de hoşgörülü ne yazık ki.

• @Syntax basligi hiç gocunmadan yayınladiginiz icin tesekkur ederim. amacim bagciyi dovmek degil aksine 15 20 yillik gecmisi olan oyunda tam da işaret ettiginiz sebeplerin ulkemizde neden olusamadigini insanlara bir nebze dusundurtmek istedim.

• Syntax'in soylediklerine ekstradan yanlis bilmiyorsam sahip kesim baska bir isle ugrasmiyor yani 7/24 sunucu ile ilgilenebiliyorlar bu bir suclama degil, elde imkanlarin oldugunu gosteriyor sadece.

Orada oynamis ve hala oynayan (fps kapali oldugu icin) biri olarak sistemler gayet guzel derken oyuncu kitlesinin de standart turk sunucularindan kat be kat ustun seviyeli oldugunu soyleyeyim. orada bir bug ciktiginda aninda bildirilir, insanlar genelde birbirine yardimci olmak icin hangi skill nasil kasilir, nereden iyi drop duser tarzi yazialri cekinmeden paylasirlar.

Turk oyuncu kitlesi 10 kat daha toksiktir, yardim istemeye bile cekinirsiniz. Bug abuse edeni olur, kaziklayani olur, speed acani olur susu olur busu olur, malesef turk oyuncu kitlesi bu tarz sunuculari haketmiyor.

• run uo sevsek burada ne isimiz var precast olayını seviyorsan inglizcen varsa hiç durma oralara git.Hatta ingilizce ye de gerek yok.

• @Guvlal ya arkadaş sizler nasıl adamlarsınız ya? Adam tam da sizin tipiniz oyuncular için yazmış konuyu. Ben ilk konuyu açan arkadaşın iletisini tamamen okuduğunu bile düşünmüyorum. Adam topluluk olarak ne kadar ilerdeler diyor. Britte bir yürüyün konuşun diyor. Sen hala precast peşindesin..

• türkiye'de outlands'den iyisini yapabilecek potansiyelde developer'lar var ki örneği olan bir sunucuda oynuyorsunuz şu anda. lakin oradaki yapının %10'unu buraya adapte etseniz max. 10 kişiyle oynanacağı gerçeğini göz önüne almanız lazım. yapılabileceklerde sınır yok. ama sınırı oynayan oyuncu çiziyor. 2001 kafasından çıkılamadığı müddetçe ne emekler ve hayaller çöp oluyor bir bilseniz. o ışık görülse emin olun 3 tane outlands çıkar bu ülkeden. ama maksimum işte çıkılabilecek çıta şu an oynadığınız sunucu. onu bile zor kabulleniyoruz.

• Forumlarında gezip resimlere baktım başka ülkelerde farklı ırklarla aynı paydada buluşmanın verdiği haz çok hoş bir şey ya 🙂 Uo bitmesin inş

• Bir şeyden değer almak istiyorsan. İlk önce değer vereceksin. Sömürü gibi acaba hangi program gibi uğraşmak veya şöyle böyle diyerek karalamak yerine iletişi seçmelisiniz. Böylece değer verdiğiniz gelişir ve sizlere de değer görmüş olursunuz.

• Hava yastığı marşpiyer görmedim arcadia uo
    kadar hoş biyer emegi gecenlerin emegine saglik fpss ne zaman gelio 😅