Blackrock Set

Topic created · 8 İleti · 244 Bakış
  • Blackrock set alınacaktır. Fiyatları iletebilirsiniz.

• sende para cok gibi ?

valla yalan yok gunlerdir kazi yapiyordum kazmaktan gina geldi, biriken blackrock & bloodrock ingot adetleri 35.

seneye insallh tamamlanirsa set, serefine bir muzayede duenleriz acik arttirma tekliflerini oradan alirim.

• @Wish 5m satarım

• @Wish 5 er m den bende satabilirim.

• diğer bir başlıkta Valorite set 300k dan 5 adet alındı yazılmış , burada ise Blackrock sete 5m diyen olmuş .

son 3-5 gününü madende geçiren birisi olarak blackrock set için biçilen fiyatı emek cinsinden değerlendirirsek evet haklılık payı var ancak benim anlamadığım , blackrock veya bloodrock setin armor değeriyle valorite setin armor değeri arasındaki fark nedir ? 5 mi 7 mi hatırlayamadım ama düşüktü sanki.

black ve blood setin bilmediğimiz farklı bir özelliği mi mevcut ? mesela full set giyince 1.sayfa buyuleri uscux filan mı yemiyor ?

bukadar zor elde edilmesinin bir nedeni olsa gerek .

• Çok diyorsunuz. En fazla 7 armor daha az olan valorite 300k 7 armor için 3m fazladan vermek mantıklı değil. Piyasa buysa tşkler.

• Açıkcası bu kadar zor çıkarttığımız bir ore dan yapılan seti müzeye koymam gerekir. 7 armor için bu kadar düşük çıkma oranları bizi daha pahalıya satmaya yönlendiriyor çünkü bir daha ne zaman bir arada göreceğiz o 100 ingot u bilmiyoruz.

• Doğru sizde haklısınız, mevzuyu yetkililerin çözmesi gerek.