Ev Boyama Sistemi ve Ev Boya Demo Kiti

Topic created · 1 İleti · 79 Bakış
 • Yeni bağlantı programımız sayesinde artık yapabileceklerimiz çok daha fazla. Bunlardan ilki de Ev Boyama sistemi. Artık evlerinizi birbirinden güzel renklerle boyayıp tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

  Öncelikle yapmanız gereken şey Help Menüsü altında yer alan Donate butonuna tıklamak. Donate menüsünü açtığınızda karşınıza çıkan seçeneklerden Kozmetik Eşyalar bölümüne girdiğinizde sizi birbirinden farklı 12 adet Ev boyası karşılayacaktır.

  Bu renkler şu şekildedir:

  alt metni

  Donate menüsünden istediğiniz rengi satın aldıktan sonra rengi uygulamak için yapmanız gereken boyaya çift tıklayıp boyayı kullanacağınız evi seçmek.

  Boyayı istediğiniz herhangi bir eve uygulayabilirsiniz. Rengi uygulamak için yapmanız gereken Donate den aldığınız boya ile boyamak istediğiniz tabelayı seçmek.

  alt metni

  Her bir boya tek kullanımlıktır ve ev yıkılana veya kaldırılana kadar geçerliliğini korur.

  Peki evinizin mevcut renginden sıkıldınız ve rengini değiştirmek ya da orjinal haline çevirmek istiyorsunuz. Bu durumda ne yapmalısınız?

  Yapmanız gereken şey aslında çok basit. Eğer ki evinizde herhangi bir eklenti varsa ev tabelasına tıkladığınızda eklentiler sekmesi çıkacaktır. Bu sekmeye tıkladığınızda karşınıza çıkan dialogda yer alan "Evin Boyasını iptal et!" butonuna tıklayarak boyayı iptal edebilirsiniz.

  alt metni

  Herşey çok güzel, 12 tane renk var dediniz fakat renklerin tam olarak evimizde nasıl gözükeceğini bilemiyoruz. Hepsini tek tek alıp denememiz mi gerekmekte?

  Bunun da basit bir çözümü var. Provisoner vendordan 122k karşılığında Ev boya demo kiti adlı eşyayı satın alabilirsiniz.

  alt metni

  Bu eşya 10 kullanımlıktır ve her kullanımda seçtiğiniz evin rengini 10 saniye boyunca görüntülemenizi sağlar. Süre bittiğinizde eviniz orjinal rengine döner

  alt metni

  Bilmeniz Gerekenler:

  • Her renk 1 kullanımlıktır ve istediğiniz herhangi bir evde kullanabilirsiniz
  • Rengi bir eve uyguladığınızda daha önceki renk silinir, tekrar kullanılamaz!
  • Evi kaldırdığınızda rengi silinir. Bu işlemin geri dönüşü yoktur!
  • Demo kiti sadece sahibi olduğunuz evde kullanabilirsiniz.
  • Ev boyalarının herhangi bir kullanım süresi yoktur!
  • Demo kit kullandığınızda evinizde herhangi bir boya varsa silinmektedir. Bu konuda herhangi bir şekilde sorumluluk kabul edilmemektedir.