Ev Kurulumları Hakkında

Topic created · 4 İleti · 653 Bakış
 • Yarın akşam yani 11/05/20 saat 21:00 itibariyle ev kurulumları aktif hale getirilecektir. Ev kurulumu yapılacak bölgelere ölü karakter vb durumlar oluşturularak ev kurulmasını engellemek yada "ben buraya kuracağım karakteri buraya bırakayım" tarzı düşüncelere girmiş olan kişilerin o hesaptaki tüm karakterleri ALAN İHLALİ SUÇUNDAN otomatik olarak 24 saatlik jail cezasıyla karşı karşıya kalacaktır.

  Konu hakkında göstereceğiniz özenden ötürü şimdiden teşekkür ediyoruz.

  Ayrıca lütfen ev kurulumu yapmadan önce ev kurallarını incelemeyi unutmayın.

  Ev Kuralları

  Not: Ev kurallarına uymadığınız takdirde evleriniz uyarı yapılmadan silinebilir.

 • Yarın açılacak olan ev kurulumlarına Tower, Keep ve Castle dahil değildir. İlgili kalelerin kurulumları bir hafta sonra yani 18.05.2020 saat 21:00 itibariyle aktif hale getirilecektir.

  Not: Britain ve Moonglow Territory etrafına bu üç kale çeşidinin kurulumu yapılamamaktadır.

 • Tekrar merhaba ev kurulumları bu akşam kademeli olarak açılacaktır. 21:00 itibariyle aksiyon dengesinin ve oyuncu kalabalığının dışarıya fazla dağılmaması için ve genelde hepimizin söylediği "800 kişi var şehirler bomboş aksiyon yok" gibi söylemlerin oluşmaması adına ev kurulumları belirlenen politika ile yapılabilecektir.

  İlk ev kurulumu bu akşam saat 21:00'da aşağıda resmi gözükecek 2 bölgede kale vb evlerin kurulumu yapılamayacak şekilde açılacaktır. Bu bölgelerden ilki Britain ve etrafı ikincisi Minoc şehri kuzeyde bulunan maden ocakları şeklindedir.

  Bölgelerin isimleri Britain Territory ve Minoc Territory olarak geçmekte ve bu iki alanın dışında başka herhangi bir yere ev kurulumu yapılamayacaktır.

  Yine aynı şekilde ev kurulumları farklı alanlarda kontrollü şekilde yapılacağından bu konu altındaki güncellemeleri ve hangi bölümlerin önümüzdeki gün ve haftalarda ev kurulumuna açılacağını takip edebilirsiniz.

  Teşekkürler.

  Britain Territory ev kurulum alanı resimde bulunan açık renkli beyaz bölge şeklindedir.
  095105c3-7b5d-48fa-acd9-705974d2c994-image.png

  Minoc Territory ev kurulum alanı resimde bulunan açık renkli beyaz bölge şeklindedir.
  cdc99cea-b6ea-411d-a580-6c944805f620-image.png

 • Halihazırda kurulu tüm evler, zamanla kontrol edilecek ve kurallar çerçevesinde yeniden düzenlenecektir. Eğer kurulu evinizin çevresinde yeni ev kurulumu için uygun bir alan varsa ve evinizin konumu gereği kurulamıyorsa belirli bir düzen çerçevesinde kaydırma yapılabilir. Ev kurallarına uymayan evler ise direkt olarak uyarı yapılmaksızın silinecektir, bilginize.

  bknz: Ev Kuralları