Andrew Vendor..

Topic created · 22 İleti · 1536 Bakış
  • Merhaba arkadaşlar 300GP tanesi olmak üzere %10 kaporalı log siparişleriniz alınır.

Güncellemeler;
    + 10 Adet Hazine Sandığı tanesi 25k dan satıştadır. 11.05.2020

• Vendorumuz Minoc Atçı nın 10 Adım North'un da Kurulmuştur.

*Kuluçka ve Spyglass eklenmiştir.

*Peyder pey kalkansız setler eklenecektir.

*2 adet cannon short ve ball'ları. eklenmiştir.
    *balık ağları eklenmiştir.
    *110 Adet 10'arlı olmak üzere TP eklenmiştir - 10 Tanesi 23.999GP
    *Elven Bow eklenmiştir 45k
    *Fish Net Balık Ağı Eklenmiştir 50 Adedi 45K
    *Runebook stoğu güncel
    *Spellbook stoğu güncel

asdasdasdas.jpg

• Şimdi 1 m desem o kadar uğraşıp onbinlerce craft puanına hakaret gibi gelecek ama daha fazla verirsem denizden çıkanlardan ben zarar edicem. Bu işte bir iş var 👐

• 4000 ağ attım 3.5m para 66 tane sos aldım dostum ona göre fiyat ver derim. balık pişirmede inanılmaz derecede heba oranı var 60k balık pişirmeye calışıyorsun 50 ila 55 arasında balık kalıyor.

• @Hollister, içinde söyledi: 1800 Adet Balık Ağı İçin Teklif Bekliyorum

4000 ağ attım 3.5m para 66 tane sos aldım dostum ona göre fiyat ver derim. balık pişirmede inanılmaz derecede heba oranı var 60k balık pişirmeye calışıyorsun 50 ila 55 arasında balık kalıyor.

4000 ağ atması ortalama ne kadar sürenizi aldı acaba ?

• vend.png
    Resimde gördükleriniz gün içinde eklenenler ilgilenenler vendora bir uğrasın arkadaşlar. Bu arada bir adet daha craft gemi ekledim "Green"

• @Andrew, içinde söyledi: Catamaran Yaptım Alsanıza

Beyler 1 adet katamaran yaptım fiyat olarak 750 yazıp vendora koydum ama kafama yatan bir teklifi olan varsa onada satabılırım.

Ev vergisinden kurtulmak adına katamaranda fok balığım ile yaşamayı düşünmeye başladım. Umarım elde edebilirim bu hayatı.

• prat.jpg

Arkadaslar 3 adet shadow 2 adet agapite 1 adet verite 2 adet myt 1 adet valorite set

cannonlar sayıları güncellendi
    çimentolar güncellendi
    bir adet siyah korsan gemisi eklendi
    9 tane hazine koydum

Benden alıp pahalıya satanlara dıkkat edıp gunluk guncellemelerimi takip ederseniz kazık yemezsiniz. İyi oyunlar

• korsan.jpg

Böyle bir şey yaptım gecenin ilerleyen saatlerinde yeni güncellemelerle vendoruma göz atarsınız beyler. Çimento bir kaç plate set falan eklerim.

• Vendor Yeşillendirildi.

• 1000 küsür ağ daha eklendi plate setle ve diğer malzemeler güncel