Zırt a zurt a zart a konu açmak

Topic created · 4 İleti · 112 Bakış
  • Forumları çok takip ederim , başlıktaki gibi vay o gitti vay şu oldu vay köprü ayağı yosun tuttu vay koşarken siyah nokta gördüm , ahşap ev aldım camlar pimapen çıktı taş ev aldım içi çok soğuk donuyorum, yok skill gelmiyor yok skill 0.1 geliyor yok server 10 dk gerimi alınır ,

Wallahi şaşırıyorum,
    Mantıklı konu açın, yönetim sorunu çözerken keyif alsın bizde okurken keyif alalım .

• Bkz: ironi.

• @Pirsichma konu dışı 😏

• @Tommy-Corte, içinde söyledi: Zırt a zurt a zart a konu açmak

Forumları çok takip ederim , başlıktaki gibi vay o gitti vay şu oldu vay köprü ayağı yosun tuttu vay koşarken siyah nokta gördüm , ahşap ev aldım camlar pimapen çıktı taş ev aldım içi çok soğuk donuyorum, yok skill gelmiyor yok skill 0.1 geliyor yok server 10 dk gerimi alınır ,

Wallahi şaşırıyorum,
    Mantıklı konu açın, yönetim sorunu çözerken keyif alsın bizde okurken keyif alalım .

Tşrkrler Böyle birşeye ihtiyacımız vardı..

Bir masal gibi birşey anlatayım;
    Bir gün bir dilenci kadın padişaha gitmiş demişki bir iğne deliğinden 40 kovan bal geçiririm demiş. Padişah merak ederek geçir bakalım diyerek 40 kovan bal getirmişler. Kadın tek tek iğnenin deliğinden geçirmiş. Sonra padişaha dönerek kafasını eğmiş. Padişah, Afferim diyerek ona ağırlığınca altın vermiş ve sonradanda böyle boş bir iş içinde beni meşgul ettiği içinde kadına 40 sopa attırmış...