Ailemizin vendoru "Brit'Moongate"

Topic created · 30 İleti · 684 Bakış
  • Evet beyler bayanlar Britain Moongate'ye en yakın vendor olan
    Brit'Moongate (koordinat: 1326,1966) vendoru hizmetinize açılmıştır.

Amacımız: olabildiğince serverin en uygun fiyatlı ve en kaliteli eşyalarını vendorumuzda satışa koyarak siz değerli sosaria halkının ihityaçlarını karşılamaktır.

stok halinde koyduğumuz eşyalarda "ilk gelen ucuza alır" kampanyası aktiftir
    (örn: 30 adet runebook eklendi , fiyatı 14k'dan satışa koyulan runebookların ilk satışa koyulan runebook fiyatı=7k geri kalan 29 runebookun fiyatı = 14k)

not: İhtiyacınız olan ve vendorda olmasını istediğiniz eşyaları bu başlığın altına yazarak bize bildirirseniz en kısa sürede temin edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

• herkese keyifli oyunlar diliyorum. ÇIKIN ÇIKIN GELİN "brit moongate.jpg Brit'Moongate"
  • Açıldığımız andan itibaren gösterilen yoğun ilgiye çok teşekkürler arkadaşlar...

• stoklarımız güncellenmiştir tekrardan keyifli alışverişler diliyorum. Brit'Moongateasddas.jpg
  • Fake vendor ve forum hesabi acip satiş yapmakta yeni cikti

• @Santiago fake bir şey yok dostum ortada olsa bile burada sorun ne onu anlayamadım fiyatlar çok uygun almak istersen alışveriş yapabilirsin istemezsen yapmazsın bu kadar basit 😛 iyi oyunlar

• Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye çok teşekkürler arkadaşlar vendorda neredeyse hiç item kalmamıştı , sizler için tekrardan güncelledik ve fiyatları da değiştirmedik alıştığınız fiyattan hala sosaria'nın en kaliteli ve en ucuz eşyalarını Brit Moongatenin hemen 15 adım ilerisinden tedarik edebilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler Brit'Moongate Satış.jpg

• Esnaf adam

• @Tommy-Corte gece gündüz demeden sizler için çalışıyoruz efenim, en kısa zamanda sizi de bekleriz..

• Ben bir tane corona aldım sahile inip içtim ,

• @Tommy-Corte afiyet olsun efenim sizleri de düşündük bir sonraki vendor güncellememizde daha kaliteli içecekler stoklarımızda mevcut olacaktır. Sağlıcakla kalınız. Brit'Moongate

• STOKLARIMIZ SİZLER İÇİN GÜNCELLENDİ BUYRUN EFENİM
    BritMoongate.jpg