Owabryn'nin Vendoru

Topic created · 13 İleti · 481 Bakış
  • Herkese selam,

Çeşitli itemlerin ve craftable itemlerin bulunduğu vendorumu tam anlamıyla aktif ettim. Farklılıklar ve para fiyatları olsa bile craftable kısım uygun fiyatlı bir şekilde hizmet edecek daima. Herkesi beklerim.

Siparişlerinizi alıp gün aşırı hazırlayabilirim.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

• Set stoğumuz yenilendi. Wyrm robe, runic belt, golem ve özel dragonic setler için bilgide alabilirsiniz. Studdedları bu arada 23k yaptık!

• Set stoğunu tekrardan yeniledim. Studded setleri ucuz fiyata temin edebilirsiniz. Aynı zamanda +lı silahlarıda vendorumuza koyduk. Uygun diye düşünüyoruz fiyatları. Bakmanızı tavsiye ederim.

• İtemlerde indirime gittik. Golem, dragonic setler ve piyasada ki ucuz robe, beltleri bulabilirsiniiz.

• Yeni golemler eklendi:

Golem-750k
    Ice Robe ve Runic Beltler piyasa fiyatlarında.

• Studded setler eklendi. Dragonic set ve platemail setler eklendi.

Studded setler: 23k
    Copper setler: 50k
    Golden set: 100k
    Shadow set: 125k
    Agapite: 150k

Wyrm robe: 1.15m
    Runic belt: 1m
    Golem: 750k

• Yoğun istek üzerine platematil setler piyasa fiyatında eklendi. Valorite, verite, mytheril, agapite, shadow, silver, gold, bronze, copper setler vendorumuzda.

Pot siparişleriniz alınırr!

• Her türlü dragonic set vendora koyuldu.
    Wyrm robe ve runic beltlerde indirim yapıldı.
    Platemail setler satışa hazır.

Tek eksik studded setler onlarda yenilecek arkadaşlar. Bitiriyorsunuz hemen. Seviyorum sizleri. Vendor güncel.

• günceldir. içinde bir sürrrü binek var. starlightlar ise so shiny

• @Aldwyn starlight ne kadar acaba? Bu yumiden çıkıyor mu yoksa sadece spawnı mı var?