01 / ama Adana değil

Topic created · 9 İleti · 107 Bakış
  • alt metni

0.1 ama adana olan değil
    bi saatlik tame sonucu; rüya değil
    3 kuş buldun mu yew'de içlerine eğil
    Davut seni buldu mu çaresiz yere seril

Gezdim dünyayı bir umutla boştu ormanlar
    8'li 10'lu çember olmuş zikir eyler Headless'lar
    Bu aptal npc gruplarının hala dünyada ne işleri var
    Sahi nerede koyunlar, kuşlar?

Üst üste skill gain alan kalpten gidiyor
    Taming staff seri kullanımdan avuçta eriyor
    Bu tame işi adamı harbiden geriyor
    Skill deedler için ne bekleniyor?

Sokağa çıkıp manava tame bastım,
    "Hep senin gibi bir yozgatlı istemiştim" deyip boynuna ip astım
    Akrabaları çökünce topuğu bastım
    Psikolojim bozuldu tame işini saldım.

Doldurun ormanları, kuş, tavşan, domuz
    Oyun tutsun hayvanlar, haydi omuz omuz!
    Bu gidişle eyi olmayacak sonumuz
    Bu sistemde tame gm'leyen harbiden de kralımız...

• @Searos, içinde söyledi: 01 / ama Adana değil

Skill deedler için ne bekleniyor?

harici baya iyi 😄

• İyi hatırlatmışsın. Umarım ileride bir gün skill deed gelirse bile tame ve stealing için kullanılamaz.

• @Pirsichma, içinde söyledi: 01 / ama Adana değil

İyi hatırlatmışsın. Umarım ileride bir gün skill deed gelirse bile tame ve stealing için kullanılamaz.

Skilldeed yazmak bile sinirimi bozuyor, konunun açılmasını siz düşünün.

• @Lumide, içinde söyledi: 01 / ama Adana değil

@Pirsichma, içinde söyledi: 01 / ama Adana değil

İyi hatırlatmışsın. Umarım ileride bir gün skill deed gelirse bile tame ve stealing için kullanılamaz.

Skilldeed yazmak bile sinirimi bozuyor, konunun açılmasını siz düşünün.

Anladım şeyden dolayı değil mi, emekle kasan ile parayı bastırıp "vakti" ve "emeği" satın alan arasında uçurum oluşturduğu ve adaletsiz olduğu için. Emekle kasanlar açısından hüsran yarattığı için.

Hmm şey npc bow peki? Almış millet end game npc'leri farma takmış, +15 leri, önemli mats leri depoluyor çatır çatır. Niye bu hassasiyet bu item için gösterilmiyor ben de onu çözemiyorum. Onu çözsem zaten skill deed'lere karşı çıkanları anlayabileceğim kendi mantıklarında.

• @Searos Ona da karşıyım fırsat buldukça belirtiyorum başlıklarda. İkisi de birbirinden beter.

• şiir çok güzel, tame kasmanın acısı düz yazıyla anlatılmazdı zaten 🙂

gelelim skill deed'e: ünlü düşünür Ahmet Çakar'ın da dediği gibi 'Bakın beyler! Skill deed pişmanlıktır, hokkabazlıktır, madrabazlıktır.'

NPC bow konusunda da hemen hemen aynı düşünüyorum damagesi ve hızı 'AŞIRI' biraz indirilmesi iyi olur.

İlk Gm tamera sözüm olsun istediği ilk dungeona beraber gidicez beleş korumalığını yapıcam hayvan tamelerken 🙂

• @vanquisher, içinde söyledi: 01 / ama Adana değil

şiir çok güzel, tame kasmanın acısı düz yazıyla anlatılmazdı zaten 🙂

gelelim skill deed'e: ünlü düşünür Ahmet Çakar'ın da dediği gibi 'Bakın beyler! Skill deed pişmanlıktır, hokkabazlıktır, madrabazlıktır.'

NPC bow konusunda da hemen hemen aynı düşünüyorum damagesi ve hızı 'AŞIRI' biraz indirilmesi iyi olur.

İlk Gm tamera sözüm olsun istediği ilk dungeona beraber gidicez beleş korumalığını yapıcam hayvan tamelerken 🙂

Tutarlı düşüncelerin için teşekkür ederim. Bir kişinin bir uygulamaya karşı olması veya olmamasının önce "legit" yani geçerli olması lazım. Kendi içinde çelişmemesi lazım.

Bu açıdan NPC Bow satıp, skill deed veya donate pickaxe satmayan sunucu ne amaçlıyor onu bilemem. Yani benim sürekli ama sürekli maden basan tayfanın gölgesinde korku içinde mining yaparken 5-6 fazladan ore çıkartmamı büyük bir dert/tehdit olarak algılayan yönetim, uzi ile tarar gibi balron/wyrm kesen oyuncunun sunucuya olumsuz bir etki yaratmadığını düşünüyor.

İşte ben burada takılıyorum. Yanlış anlama olmasın npc bow alabilirim, geçmişte de aldım. Gereksinim duyarsam yine alacağım. Ben market uygulamasından memnunum. Ama işte ah tutarsızlıklar ve manasız tercihler..

• Bu mesaj silindi! 🦌