RolePlay

Topic created · 15 İleti · 152 Bakış
  • Herkese merhaba eskiden Ultima Online ` ı eskiden roleplay için oynayan çok oyuncu varmış bende şahsi olarak sunucu odası gelmesini isterim. Trollenmeyi de RP için ayrı bir alım başvurusu açarak gerçekten trolemiycek insanları alabirsiniz zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

• geri dönüşleriniz önemli..

• sunucu odasından kastınızın ne olduğunu anlayamadım ben. roleplay desteklenen bir olgu değildir roleplay zaten sizin oyun içinde yaptığınız oyuna katkı sağladığınız durumdur sizi oyunda başka bir noktaya taşımak değildir. o yüzden görmemize rağmen birşey söyleyemedik.

sunucu odasından kastınızın ne olduğunu anlatırsanız daha kolay cevap verebiliriz gibi düşünüyorum çünkü bu olay sadece bizler tarafından değil diğer kullanıcılar tarafından da anlaşılmamış gibi duruyor.

• role play yapıcak kişilere sunucuda özel bir oda

• forum içerisindemi bu tarz bir talebiniz var yoksa gerçekten fiziki bir yermi sadece rp yapan insanlar için?

• yok fiziki bir yer değil herkes in istediği gibi.

• Sevgili @granddefender tam olarak isteğiniz gerçekten anlaşılamamaktadır. Tam olarak RP odasından kastınız nedir? Sunucuda bir odadan kastınız nedir? lütfen detaylandırın.

• açık bir şekilde anlatacağım öncelikle insanlar bildiğin rp yaparken arcadia da sıkıntı çekebilir çünkü bir tarafta ciddi bir şekilde action için oynayanlar var ama birde ben rp yapıyım hikaye kurayım vb. ama sunucuda tek bir bölge mi diyim , odamı diyim bilmiyotum dediğim şey ayrı bir yer yine aynı map falvn ama sadece insalnar rp yapıcak olay bu dediğim bu hem insanlar bir tarafta action a yönelik bir tarafta insanlar rp sini yapsın oda demeye çalıştığımda zaten oyuna girdiğimiz zaman mesala arcadia-1 altında arcadia-2 var adam atıyorum rp yapıcak arcadia-2 ye girsin. bunu öneri olarak söylüyorum çok ciddiye almanızada gerek yok yapılmasıda zor bir iş size bunu fikir olsun diye söyledim.

• dostum bir sürü şehir var haritada ve emin ol bu şehirlerden çoğu çok az kullanılacak. genelde senin gibi takılmak isteyen arkadaşlar kendilerine bir şehir seçiyor ve orda karantina altına alıyor kendini. mutlu mutlu ekip biçersiniz oralarda.

• @granddefender

hocam rp için sana böyle bir olanak sağlarlar ise canın sıkılır.
    gelip trolleyecekler, taciz edecekler.
    bunun yerine sen burdan çağrını yap rp yapmak isteyenlerle görüşüp bir organizasyon yapabilirsiniz.
    guild kurarsınız yarışmalar yaparsınız.
    mesela bi arkadaş doğum günü partisi yapmıştı.çekiliş yapmıştı vs vs
    emin ol kendi oluşumunuzu kurarsanız daha rahat edersiniz.

ben itliği uğursuzluğu yaşam tarzı olarak belirlemiş bir insan olarak nacizane bir şekilde bilgilendiriyorum seni (=