Legends Of Aria / ULTIMA EDITION

Topic created · 6 İleti · 155 Bakış
  • Legend of Aria'da kurulan bilen Community Serverlardan birisi bir video paylaşmış. Youtube'da karşıma çıktı. Oyunu aynı UO ya göre revize etmişler. Oynamıyorum, reklamda yapmıyorum. Sadece görmenizi istedim. Güzel olmuş..

• KARDEŞ VALLA BAKTIMDA ACAİP KÖTÜ GELDİ KARMA KARIŞIK..

• legend of aria orjinal serverinda arcadiadan sonra oynadık legend of ultima bi tik daha uoya yakın anca totalde action dinamikleri cok yavaş ve runuo based düşünülmüş cok sarmıyor kasmasi etmeside cok uzun

• Bence ilgi çekici duruyor.

• Selam,
    Legend of Aria oyununu yaklaşık olarak 2-2.5 ay durmaksızın aktif halde oynadım. Oyunun çıkmasını merakla bekleyenlerdendim. Oyuna ilk bağlandığımda açıkçası Ultima Online'a benzeyen ve görsel olarak çok çok daha iyi olan Legend of Aria beni ciddi anlamda mutlu etmişti. İki ana official sunucusu var US ve EU olmak üzere. Avrupa sunucusunda bulunuyordum ve Türk birliğinde bulundum. Yaklaşık olarak 25-30 kişiydik. Oyuna adaptasyon sağlamak çok çok zor değil fakat kasması bir arkadaşın dediği gibi kolay değil. Aksiyonu farklı olup, Uo'nun runuo şekliyle benzerlik gösteriyor. Aslında bu görüntülerden yola çıkarsak, WOW gibi diyebiliriz. Ama görsellerde ve müziklerde sizi bir Ultima Online dünyası karşılıyor rahatlıkla ifade edebilirim. Aksiyonunda eğlenceli, farklı yöntemleri olduğu gibi strateji farklılıkları da var. Türkiye de belli bir kesim için Ultima Online vargeçilmez olduğundan ve aman aman özellikli bilgisayar istemediğinden ötürü de rahatlıkla bağlanılabilir bir oyun.

Başlığı görünce oynadığım dönem aklıma geldi paylaşmak istedim.

Sevgiler,

• Bilgisayarınızın özellikleri ortalamanın üzerinde olması gerekiyor, optimizasyonu iyi yapılmamış olduğundan zevk alamayabilirsiniz. Ekran kartını gerekenden fazla yoruyor, başlayacaklar için ön bilgi olsun.