Arcadia yi calistiramiyorum.

Topic created · 9 İleti · 53 Bakış
  • Merhabalar

04207a4b-e991-4713-96f2-37cbc91481e0-image.png

Bu hatayi almaya basladim durduk yere. Sebebi nedir?

• sil tamamen yeniden indir kur connector değişti sende eskisi var

• durduk yere derken mesela 30 saniye önce oyundaydın, lost oldun ve şimdi bu hatayı mı alıyorsun ? yaşadığın süreci bence tam anlatırsan çözüme daha rahat kavuşursun.

mesela @VahdettinBeniKahrettin eskisi var demiş sende, eğer eskisi varsa durduk yere söylemi yanlış olur.

• +1 Bende bu hatayı alıyorum.Eminim şu attığım mesajı bir yetkili arkadaş görecek.İnanıyorum çalışıyorsunuz,yoğunsunuz saygıda duyuyorum ama,şu oyuna her girişim olay,yeni başlayan arkadaşlarım ya oyuna başlamak için bakım bekledi hep yada sunucuya girişte problemi çözmeyi.Ücretsiz bir oyun biliyorum,anlıyorum ama denizi geçip derede boğuluyoruz.Şimdi duyurularda yazdık diyeceksiniz ama forum zaten karman çorman,sade bir forum olsada birşeyleri tek bir başlıktan takip etsek.Kim ne konuda ne dedi diye her sayfayı tek tek kurcalamaktan ömrümüz çürüyor.

• @David bence forumları daha verimli kullanmak için biraz üzerinde vakit geçir 🙂 senin yaşadığın sorunun mazisini veya özetini anlatırsan bence seninki de çözülür.

örnek sorun : son yaptığınız güncellemeden sonra bu hatayı alıyorum, win 7 kullanıcısıyım vs.

çözüm : https://forum.arcadiauo.com/topic/432/windows-7-bağlantı-sorunu-hakkında?_=1589988422399

• Dun girebildigim oyuna simdi giremiyorum bu hata yuzunden. Tek farki (dunden bugune) kapatip acilmasi.

• Dostum windows 10 kullanıcısıyım,hiçbirşey yapmadım,dün akşam oyundan çıktım,şimdi tekrar çift tıkladım arkadaşla aynı hatayı yaşıyorum.Sorunun çözülmesini bekliyorum.Eminim arkadaşlar yardımcı olacaktır ancak artık çok olmaya başlıyor onu ifade etmek istiyorum.

• @David forumun bu halde olması tamamen oyuncular yuzunden yoksa sadelik ve kullanislilik acisindan ben iyi buluyorum forumu. Alakalı alakasız, daha once o konu acilmismi diye arama yapmadan (evet arama özelligi var ve cok kullanisli), wikide ne var ne yok göz atmadan başlık cöplugune donusturuluyor forum.

• Aynı şeyi savunuyoruz aslında ama farklı pencereden bakıyoruz.Mesela bende sorun halloldu şuan.Ama neden kaynaklandığını bilmiyorum,hiçbir müdahalede bulunmadım.Düzeldi.Anlatmak istediğim bir oluyor bir olmuyor,kime neyi nerden soracağımızı bilmiyoruz.Acaba sorun bizdenmi kaynaklanıyor diye insanlarıda sıkmak istemiyoruz.Her bağlantı gittiğinde başlık mı açalım.