Alpharius'Omegon's Vendor - GZ dibi güvenli alışveriş

Topic created · 10 İleti · 287 Bakış
  • ARCADIA - VENDOR - ACILIS ONCESI - SCREENSHOT - 3.png
    ARCADIA - VENDOR - ACILIS ONCESI - SCREENSHOT - 2.png
    ARCADIA - VENDOR - ACILIS ONCESI - SCREENSHOT.png

Vendorumda ki ürün fiyatları kafadan sallama, kopyala yapıştır veya düz mantık hepsi bir fiyatlardan oluşmamaktadır. Ortalama piyasa fiyatları ve üretim maliyetleri incelenip, pazarı öldürmek yerine pazar değerini arttırmaya yönelik fiyatlardır. Özellikle Silah ürünlerinin, çoğu kişinin bilmediği/yapmadığı şekilde, help menüsünde bulunan ekipmanlar sekmesinde ki bilgiler dikkate alınarak tek tek hesapları yapılıp, o doğrultuda fiyatları belirlenmiştir. İlerleyen zamanlarda piyasanın durumuna göre fiyatlarda artış ve düşüş olabilir.

(Söylemek istemiyordum, ancak 4.000gp - 5000gp den Mage Robe, 20.000gp den +9 Spear koyan arkadaşlar, biraz hesap kitap, matematik lütfen)

İlgi ve alakanıza şimdiden teşekkürler.

Saygılar,

Rahk

• emegine saglik hayirli olsun vendorun yeri de guzelmis , simdiden bol kazanclar dilerim.

• Super olmus eline saglik

• Çok şıkır bir vendor olmuş yakın zamanda alışveriş yapmak dileğiyle.

• Gösterilen ilgi ve alakadan ötürü bütün müşterilerime teşekkür ediyorum.
    Satışlarımız olması gerektiği gibi makul ve düzenli bir şekilde devam ediyor.

ARCADIA - VENDOR - SATIŞLAR.png

Sosaria halkı, müsait zamanınızda dükkanıma gelip, ürünlerime göz atmanızı öneriyorum.

Kaliteli ve güvenilir alışverişin adresi, Britain Botanik Dükkanı.

• Sadece dükkanın tasarımına bakmak için bile gelinir. 👍

• @RAHK Ellerinize sağlık , çok şık görünüyor. Bol kazançlar dilerim.

• Botanik dükkanımdaki İksir, Mistik Silah ve Aksesuar ürünlerine müşterilerimizin ilgisi ve alakası gün geçtikçe artmaktadır.
    Ayrıca bu ürünlerimiz gün aşırı güncellenmekte ve özellikle şifalı bitkilerden oluşan iksirlerimiz taze tutulmaktadır.

Hepinizi bekliyorum.

22f42fb8-f06a-48c5-8272-e60c6ce9cfb4-image.png

• Bleed & Seasick iksir stoğumuz güncellenmiştir!

Bir iki müşterimiz, özellikle bu iki iksirin özel üretim formülünü gerçekten beğenmiş olsa gerek, bütün kasaların içini silip süpürmüşler.

Her zaman bekleriz efendim.

ffb516b9-3942-43df-be97-111d00115479-image.png

• 👍 eline sağlık sanatsal bir çalışma olmuş