Sayı: 01 / Minoclu Tüccarlar ve Zalim Yönetimleri

Topic created · 21 İleti · 284 Bakış
  • Selamlar düzenli olarak Sosaria'dan sizlere havadisler iletmek için bir gazete çalışması içerisine giriştim ve sizler ile ilk haberimi paylaşmaktan kıvanç duyuyorum. Yaptığım birkaç yazım hatasını görmezden gelirseniz sevinirim. İleride daha iyi içerik ve düzenle gelmek dileğiyle.
    Muhabir Brandon Northcraft

Sayı 01

n3.jpg

• Olay gerçek arkadaşlar ben ordaki ağacım !

Harbiden eline sağlık ya ciddi anlamda çok yaratıcı bir şey bu başarılar şimdiden 👍

• @Zosstrich çok teşekkürler. Sanırım işçiler de bu katil sürüsüne yalancı şahit tutarak cevap veriyor. İki taraf için de ihtilaflarını sona erdirmeleri için çağrı yapıyoruz.

• Vaay @Gucci ye rakip var.

• @Andrew Gucci'nin zengin bir tüccar olduğunu hepimiz biliyoruz ancak Minoclu tüccarlar ile bağlantısı olup olmadığı ise kesin olarak belli değil. Arcadia haber ajansımız bu soru üzerine de eğilecektir. Umarım Minoclu mazlumlar bu zalimlerden kurtulur.

• valla 3 yada 5 gün ticaret için geldim Minocta geziyorum..seninde bir vendoru ziyaret edeyim hatta haber ler icin guzel bir konu var aklımda ama ss almadım @Andrew dunku unicorn muydu kesilen 🙂

• @Gucci Unk'un Spirit'ini kestirdik şehir muhafızlarına 😄

• Bugün bir bomba atıldı brite BOOM. Sonra baktım Yel geçti RANNKK Aha dedim 10 kişi ölmüş...

SOnra ben çok korktum MAgic REsistance büyüsü attım.

• Brite ve minocta afk kalanlara exp atarak indirdiler. Çok hareketsiz saatleri hareketlendirdiler. Elinize saglık biraz renk geldi herkes oradaydı. Çok güldüm bir ara Konşma rengini beyaz yapım "In Vas Por" Yazdım herkes kaçıştı o daha çok komiğime geldi.
  • @Andrew şşş valla üzüldüm ya hatta bak o oduna kazıdım tarihi...@Unk varya anlayışlı adammış ama
    gülümser

• Eline sağlık, böyle haberlerden mahrum kalmamak lazım. Yenilerini bekliyor olacağım 😃