Güzel bir hikaye

Topic created · 18 İleti · 150 Bakış
  • Tüm rpci arkadaşlar artık kaç kişiysek bi toplanalım güzel bir hikaye başlatalım diyorum, kurallar ve görevler dahilinde, biraz fikir alışverişi yapıp ortaya güzel bir şeyler çıkarabiliriz. Kendi aramızda, belli başlı guildlere,ailelere,karakterlere roller ve görevler dağıtıp bir hikaye oluşturabiliriz hadi beyin fırtınası yapalım.

• one shot seneryo mu uygulasak uo ya 🙂

• Benim yapmak istedigim seylerin basinda bu geliyor fakat sunucunun bir hikayeye ihtiyaci var, henuz arcadia'nin kendi bir hikayesi olmadigi icin uretebilecegimiz seylerin bir siniri olacaktir.

Biz Cove Trading Co. olarak bir seyler yapmayi planliyoruz, tavernamiz kuruldu ve acilmaya hazir sayilir heralde birkac saate post atacagim. Oyun icinde bir toplanti ayarlanabilir isterseniz.

• Oneshot senaryo biraz oldu bittiye geliyor aslında başını ve kurallarını,ayrıntılarını belirledikten sonra yine doğaçlama devam edebiliriz aslında.

@Nym, içinde söyledi: Güzel bir hikaye

Benim yapmak istedigim seylerin basinda bu geliyor fakat sunucunun bir hikayeye ihtiyaci var, henuz arcadia'nin kendi bir hikayesi olmadigi icin uretebilecegimiz seylerin bir siniri olacaktir.

Biz Cove Trading Co. olarak bir seyler yapmayi planliyoruz, tavernamiz kuruldu ve acilmaya hazir sayilir heralde birkac saate post atacagim. Oyun icinde bir toplanti ayarlanabilir isterseniz.

Bununla ilgili aslında güzel bi saat ve tarih ayarlayıp toplantı adı altında buluşabiliriz bence. Belkide bir şeyleri burdan bile başlatabiliriz.

• hatta roleplay ile ilgili merak edenlerde davet edilebilir.cove da ki taverna acılısı hazır olmak uzere orda toplanır guzel biir gece yaparız

• Bizide ekleyin 4 kişi 👍

• Benim de hep oynamak istediğim bir tarz fakat hiç bu tarz bir çevrede bulunma fırsatım olmamıştı açıkça.

• 11111.jpg
    bu gibi sheet ler var bunları biraz ultima online sekilleri verip event oncesi bu possta her karakter icin bence ayarlanabilir.Vendoru evi vb de eklenir.. biraz detaylı gibi ama cok eglenebiliriz.Ama öncelikle bu tavernayı acalım ve herkezi toplayalım oyun ici bir eglence olur.

• @Nym bununla ilgili güzel bir konu hazırlıyor şuan, saati ve günü ayarladıktan sonra güzel bi toplantı düzenleyebiliriz, yinede hikaye üstünde tartışmaya açık bir şeyler üretmeye çalışalım bizde.

• @Zosstrich yeni gelenler için biraz klasik hikaye ile başlamak bile güzel olabilr.