Nereden Nerelere Bir Başarı Hikayesi Arcadia...!

Topic created · 23 İleti · 258 Bakış

• 2018de Fokaj dahi bir çok yetkilinin sunucu hakkında player hakkında görüşleri dünden bu güne Ultima Arcadia Günlükleri! izleyin derim. Özel bir video ve bu video dan sonra 3 aylık bakım süreci içinde hep arcadianın yeniden aktif olmasını bekledim vede deydi.!

• Dayı deymiştir de daha 10 gün olmadı dün ban yiyordun az sakin ol 😄 😄

• @Andrew napayım aga var burda bir kaç çakal uyuz oluyorum çünki niyetlerini biliyorum bunların ruhlarını bilirim ben bunlar buraya geldi ise tek amaçları oyun oynamak degil 🙂 neyse banlanırsam da ben banlanayım yeterki arcadia acık olsun gelişssin tek temennim bu yönde benim.

• 3 ay sonra mark 3 de görüşürüz yazmasın bu seferde sitede. ne bileyim insan düşünmüyor değil hani.

• @Secret 2. kez ayrı postlar da aynı mesajı görüyorum, çok mu heveslisin hoca 3'ü beklemeye yoksa ?

• değilim neden olayım. ama insanız. düşünce aklımızın bir kenarından ısırıp duruyor ne yapalım yani. olmamış birşey de değil hani.

• @Secret okadar uzun süreli birşey olmucak düşüncesindeyim yukarıda ki video yu baştan sona izlerseniz bu sunucunun scpterinin ve stafflarının uo hakkında diğerleri gibi boş beleş olmadıgını anlarsın. bu dc olaylarıda max 1 aya son bulucaktır. Arcadia sahipleri uğraşmasa bile ben burdan açıkca söylüyorum kim uğraşıyorsa bu serverla bende onunla uğraşıcam artık bana isim versinler yeter kah yasal kah illegal yollar ile vericem ayarı bunlara çünki bu adamlar Ultimayı kartelleştirmeye calısıyorlar para tatlı geliyor bunlara ama bu serverde emek var Hak edene Hak edeni vericeksin herzaman derim! ben bu serverin stafflarının düşüncelerini sevdim kendilerini şahsen tanımam etmemde lakin verilen emekler scpler sistemler gerçekten şayeser niteliginde ki suan bu gorduklerımız goreceklerimizin habercisi olduguna eminim.

Uzunlafın kısası bu gün meyve vereni ağacı taşlayanlar gün gelir kendi ağaçlarını yerinde bulamazlar.!

• // Yazacağınız yorum hakaret içermemeli yada ima edici bir tavırla yazmamalısınız

• @Secret Sana özelden ulaşıyorum lalipopla alakaı ayrıntı aktaracağım.

• @Secret benim pc basındaki tek hobim ultima online 98den beridir ha diğer oyunları oynamıyormuyum oynuyorum zaten kullandıgım pc ile suan sunucu bile acarsın orası ayrı neyse sadet olarak kimseden bir beklentim yok kafama yatan sunucu burası beğeniyorum beğendigim için de kah önerilerim le kah sitemlerimle bunu dile getiriyorum.

Çok şükür bu güne kadar hiç bir kul'a boyun eğmedim kimseyede kulluk etmedim. Sevdigim saydıgım seylerin hep peşinden gittim yanında oldum.

isteyen istediği yere çeksin konuşmalarımı umrumda değil isteyene carlarımıda veririm girip göre bilirler 2 tane accountum var 1 evi 100k parası var okadar zevkine kendimce tek tabanca takılmaktayım. günde 2-3 saat girip eğlenceme bakarım olay budur.