Sayı: 02 / Chain Lightingçi Örgüt

Topic created · 25 İleti · 164 Bakış
  • Sayı 02- Chain Lightingçi Örgüt ile Yaptığım Röportaj an itibariyle ilk haberin devamındadır. Keyifli okumalar dilerim! Gazetemize içerik üretmek için bana mesaj yollayan vatandaş haberciliğine ilgi duyan arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Her türlü tavsiyeye ve haber kaynağına ihtiyacımız var. Her şey Sosaria'nın hür vatandaşları için.

sayı02-min.png

• evlerdeki afk ları kesme tekniği .
    zeus kankam walla şikayet ederim 😁

• Minoc'un kuzeyindeki madenlere saldırı düzenleyen gruplarla bağlantıları olduğunu düşünüyorum, zira sivillere saldırı düzenlememekten bahsedip, emekçi madenci kardeşlerimizi hedef alan bu tarz yapılanmaların başını yakında keseceğiz !

• @Zosstrich, içinde söyledi: Sayı: 02 / Chain Lightingci Örgüt

dırı düzenleyen gruplarla bağlantıları olduğunu düşünüyorum, zira sivillere saldırı düzenlememekten bahsedip, emekçi madenci kardeşlerimizi hedef alan bu tarz yapılanmaların başını yakında keseceğiz !

Sevgili Zosstrich, bu örgüt sivillere saldırmıyoruz ve sömürü düzeninin karşısındayız diye demeçlerde bulundu ancak bu örgütün Minoclu tüccarlar tarafından tutulmuş katil lejyonerler olduklarını düşünmekteyim.

• @Brandon, içinde söyledi: Sayı: 02 / Chain Lightingci Örgüt

@Zosstrich, içinde söyledi: Sayı: 02 / Chain Lightingci Örgüt

dırı düzenleyen gruplarla bağlantıları olduğunu düşünüyorum, zira sivillere saldırı düzenlememekten bahsedip, emekçi madenci kardeşlerimizi hedef alan bu tarz yapılanmaların başını yakında keseceğiz !

Sevgili Zosstrich, bu örgüt sivillere saldırmıyoruz ve sömürü düzeninin karşısındayız diye demeçlerde bulundu ancak bu örgütün Minoclu tüccarlar tarafından tutulmuş katil lejyonerler olduklarını düşünmekteyim.

bunlar ultimunati olabilir mi sevgili dostum?

• @osguducu tarikatın adını tam olarak bilmiyorum. Kendileri İbranice konuşuyorlardı ve ben bu dili bilmiyorum. Eğer pure mage iseniz araştırmama yardım edebilirsiniz.

@osguducu tarikatın adını tam olarak bilmiyorum. Kendileri İbranice konuşuyorlardı ve ben bu dili bilmiyorum. Eğer pure mage iseniz araştırmama yardım edebilirsiniz.

sevgili dostum,

iki sayınıda özenle inceledim. sen halkı baskı altında tutmak için yandaş medya olabilir misin? sağda solda olmayan tarikatları öne sürüp halkı ayaklanmaya ve ya bastırmaya yönelik hareket gibi geldi. eğer böyle bir durum varsa umarım britain halkı bu duruma sakin yaklaşır. artık dünya eskisi gibi güven içerisinde yaşamıyor. tamerlar bastırılmaya çalışılıyor. crafterlar ağır vergiler altında eziliyor. artık kimsenin dayanacak gücü yok. haberleriniz asparagas ise bunun yaptırımı büyük olur.

• @osguducu Gazetemiz herkese açıktır. Her görüşten insan rahatlıkla yazılarımızı okuyabilir. Hiçbir yönetim merkezi veya örgüt ile bağlantım yoktur. Tamamen özgür Sosaria halkının bağışlarıyla ayakta kalan bir gazeteyiz. Unutmayın eğer bir animal tamersanız bu gazete size de açıktır.

Hiçbir yönetim merkezi veya örgüt ile bağlantım yoktur.

[Arts & Crafts]
    Brandon Northcraft

• @Nym, içinde söyledi: Sayı: 02 / Chain Lightingci Örgüt

@Brandon, içinde söyledi: Sayı: 02 / Chain Lightingci Örgüt

Hiçbir yönetim merkezi veya örgüt ile bağlantım yoktur.

[Arts & Crafts]
    Brandon Northcraft

güzel bir cevap bekleniyor sayın @Brandon