Sayı: 04 / Ya benimsin ya da Flamestrike'ın

Topic created · 12 İleti · 94 Bakış
  • Sosaria'da artan kadın ölümleri ve en tehlikeli büyülerden olan flamestrike hakkında derlediğim haberi siz değerli okurlarımla buluşturuyorum. Çevrenizde yaşadığınız olayları ihbar hattımıza mektup göndererek vatandaşlık görevinizi yerinize getirebilirsiniz.

Sayı: 04

Sosaria Gazetesi-min.png

• bu rapunzellerin suçu ne? biri kuleye kapatılır biri bs dükkanında çalıştırılır yok sevgili pıçaklar(!)

Hepimiz Rapunzel'iz!!

• @osguducu, içinde söyledi: Sayı: 04 / Ya benimsin ya da Flamestrike'ın

bu rapunzellerin suçu ne? biri kuleye kapatılır biri bs dükkanında çalıştırılır yok sevgili pıçaklar(!)

Hepimiz Rapunzel'iz!!

Sosaria'da neden erkek egemen anlayış hakim ? Neden hiç kadınlarımızın kurduğu bir oluşum yok? Bu soruların yanıtlanması gerekir.

• Cove'u ayakta tutan Cove Trading Co. yönetimi bu haber sonrası ne açıklama yapacak onu bekliyorum.

• @Robbie, içinde söyledi: Sayı: 04 / Ya benimsin ya da Flamestrike'ın

Cove'u ayakta tutan Cove Trading Co. yönetimi bu haber sonrası ne açıklama yapacak onu bekliyorum.

Yorumlarına katılmaktayım ve o loncadan acilen bir açıklama bekliyorum. @Nym

• Saldırıyı düzenleyenin kimliğine dahi ulaştığımızın bilgisini ben veriyim, bu aralar " The Dragon's Inn " açılışıyla olan yoğunlumuzdan haberdar olup, bu durumdan faydalanmaya çalışanların cezası en kısa sürede verilecektir. Cove'da bu tarz eylemlere asla izin verilemez.

• Cove Trading Co. olarak bu olay hakkinda bir sorusturma baslatilmistir fakat sehir muhafizlari kontrolumuzde olmadigi icin bizim de yapacaklarimiz sinirlidir. Tavsiyemiz vatandaslardan ayakta uyumamalari (afk olmayin) ve dinlenmek istiyorlarsa evlerine cekilmeleri.

• tebrikler @Brandon

daha önceki sayılarda bahsettiğim gibi halkı ayaklandırdınız birbirine düşürsünüz. artık pk lara karşı birlik olmayacak! artık ultimunatiye direnemeyeceğiz. tek suçlusu sizsiniz!

artık şehirler güvenli değil. artık gz ortadan kalktı. utanın haberciliğinizden!

• @osguducu, içinde söyledi: Sayı: 04 / Ya benimsin ya da Flamestrike'ın

tebrikler @Brandon

daha önceki sayılarda bahsettiğim gibi halkı ayaklandırdınız birbirine düşürsünüz. artık pk lara karşı birlik olmayacak! artık ultimunatiye direnemeyeceğiz. tek suçlusu sizsiniz!

artık şehirler güvenli değil. artık gz ortadan kalktı. utanın haberciliğinizden!

Halkı bilinçlendirdiğimiz için biz mi suçlu oluyoruz? Eğer bu haberleri birisi yayımlamasa daha mı iyiydi? Daha güzel bir Sosaria'da yaşadığınızı mı zannedecektiniz? Eminim kafanıza bir bardiche darbesi yediğinizde gazetemize demeç vermeye koşmazsınız.

• @Brandon, içinde söyledi: Sayı: 04 / Ya benimsin ya da Flamestrike'ın

@osguducu, içinde söyledi: Sayı: 04 / Ya benimsin ya da Flamestrike'ın

tebrikler @Brandon

Halkı bilinçlendirdiğimiz için biz mi suçlu oluyoruz? Eğer bu haberleri birisi yayımlamasa daha mı iyiydi? Daha güzel bir Sosaria'da yaşadığınızı mı zannedecektiniz? Eminim kafanıza bir bardiche darbesi yediğinizde gazetemize demeç vermeye koşmazsınız.

siz arkanızdaki gücü halk gözünde yükseltmek için saygın birlikleri/guildleri hedef gösteriyorsunuz. birlikte yol aldığınız güzide guildiniz(?) böyle bir olay ile karşı karşıya kalsa bunu da paylaşır mıydınız?

yandaşsınız...ayırıcısınız...