Sayı: 05 / Moonglow'daki Giderek Büyüyen Haşere Sorunu

Topic created · 5 İleti · 177 Bakış
 • Sayı 05
  Moonglow'daki Giderek Büyüyen Haşere Sorunu

  Sosaria Gazetesi (2)-min.png

  REKLAM KUŞAĞI
  Unknown player vendor çeşitli teklifler ile siz değerli Sosaria halkı ile buluşuyor. Açılışa özel %5 indirimi siz değerli Sosaria Gazetesi okurlarımıza sağlıyor. Nizam ve düzenin yanında görsel şölen sunan bu vendoru yakın zamanda ziyaret etmeniz dileğiyle. Huzurlu ve mutlu alışverişler dilerim.
  kapak.png
  vendor-database.png

 • Reklam İçin Teşekkürler, Siz Değerli Müşterilerimiz için Vendor önünde İndirime ek Ücretsiz ÇAy/Kahve/Kiwi/Oralet ikramımız başlamıştır.. Keyifli Alışverişler Dilerim..

  Unknown ..

 • Asıl haşere bu hazineyi açarken yumiyi lootlayan ekip 😄

 • reklam için yapılan bir haber daha. lütfen haberciliği daha fazla yok etmeden bırakın.

  Muncuk nickli arkadaşı pohpohlama adına yapılmış haber. sizin haberinizden sonra Farmer Adeben ile görüştüm ve durumu gayet net açıkladı. 2-3 kişinin Krakenleri getirdiğini ve sonrasında Muncuk' un gelip öldürdüğünü bu esnada etraftaki fotoğrafçıların her anı çektiğini belirtti. yerli halka mı inanalım yoksa size mi güven vermeyen gazetecilik yapan sayın @Brandon

  Ayrıca, görüldüğü üzere ticaretin durması şehri perişan ediyor. Minoc tacirleri hakkında yapmış olduğunuz yersiz haberi, bu haber ile terse düşüyor.

  İşinizi iyi yapamıyorsanız bırakın geç olmadan.

 • @osguducu Minoc tacirlerinin ticari faaliyetleri benim sayemde azaldı. Bilinçli okurlar artık alışveriş yaparken daha seçici davranıyorlar. Muncuk hakkında ise kenidisi üç nesildir kayıtlı ve resmi Moonglow muhafızıdır. Kendisi zaten buraya gelirse olayı açıklayacaktır.